انتقام خون «شهید حججی» را در جبهه‌های نبرد می‌گیریم

خبرگزاری مهر – گروه استان‌ها: شهید محسن حججی یکی از مدافعان حرم ایرانی است که اخیراً توسط داعش اسیر و به درجه رفیع شهادت نائل آمد. طی روزهای اخیر سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس  اظهار کرده است که انتقامش را خواهیم گرفت.

سردار علی استاد حسینی معاون اجرایی بسیج مستضعفین در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: شهید حججی اولین یا آخرین شهید جبهه مقاومت نیست.

وی در ادامه بابیان اینکه جمهوری اسلامی دشمنان بسیاری دارد، گفت: جمهوری اسلامی ایران اقدامات دشمنان را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت.

معاون اجرایی بسیج مستضعفین بابیان اینکه انقلاب اسلامی دشمنانی قسم‌خورده‌ای دارد که هیچ‌گاه از جنگ با ایران دست نمی‌کشند، گفت: ما مقابل ظالمان سر تعظیم فرود نمی‌آوریم و مقتدرانه پاسخ هر اقدامی را خواهیم داد.

سردار استاد حسینی با تأکید بر اینکه جبهه حق همیشه پیروز می‌شود، گفت: دشمنان در جبهه باطل هستند و قصد کوتاه آمدن ندارند، ما برای احقاق حق و برافراشتن پرچم «لااله‌الاالله» از هیچ تلاشی فروگذار نیستیم و نمی‌گذاریم خون شهدا پایمال شود.

وی با تأکید بر اینکه داعش حیوانی است که به خود صفت انسان داده است، گفت: جنایت‌های که از این حیوان سر می‌زند جای تعجب ندارد زیرا آن‌ها انسان نیستند و همه اهدافشان را خواسته‌های حیوانی در برگرفته است.

معاون اجرایی سازمان مستضعفین با اشاره بر اینکه با آگاهی و هوشیاری کامل مقابل داعش ایستاده‌ایم، گفت: کاری نکنیم که خون شهدا پایمال شود زیرا آن‌ها برای حفظ سرزمین و ناموس می‌جنگند و مظلومانه شهید می‌شوند.

دشمنان جمهوری اسلامی هر بار نقشه‌ای جدید پیاده می‌کنند که به همت مدافعان حرم خنثی می‌شود

وی با تأکید بر اینکه انتقام خون شهدا ازجمله شهید مدافع حرم حججی را درصحنه‌های نبرد خواهیم گرفت، گفت: هر اقدامی که دشمنان را خشنود کند، خیانت به کشور است و هر کاری که موجب خوشنودی خداوند شود نشان از ایستادگی و مقاومت دارد.

سردار استاد حسینی با تأکید بر اینکه داعش جنایتکار توسط آمریکای جنایتکار حمایت می‌شود، گفت: آمریکا پشت‌صحنه همه جنایات در منطقه است. شیطان بزرگ به خیال خام خود می‌خواهد با هزینه‌های هنگفت نظام جمهوری اسلامی را شکست دهد درحالی‌که رزمندگان اسلام مقتدرانه در میدان‌های نبرد می‌جنگند تا این شیطان به اهداف شوم خود در منطقه دست پیدا نکند.

معاون اجرایی بسیج مستضعفین با تأکید بر اینکه دشمنان جمهوری اسلامی هر بار نقشه‌ای جدید پیاده می‌کنند که به همت مدافعان حرم خنثی می‌شود، گفت: همه سرنخ‌های موجود در منطقه به آمریکا مربوط می‌شود.

نظرات بسته شده است.