حججی، کاروان شهدای کربلا را تداوم بخشید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله محسن اراکی، رئیس مجمع تقریب مذاهب اسلامی در پیامی شهادت شهید محسن حججی را تبریک و تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:
باسمه تعالی

«من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه»
حججی با قامتی راست و عزمی پولادین کاروان شهدای کربلا را تداوم بخشید. او و یارانش که از قبیلۀ آل محمدند شهادت را کرامت می شمرند و برای آنان هیچ لذتی برتر از لذت وصل یار در محراب عشق خونین نیست.

شهادت آرزوی بندگان مخلص خداست زیرا که برترین گواهی بر صدق پیمانی است که با معشوق بستند.خوشا به حال آنانکه پای پیمان عشق ایستادند و با قامتی راستین سر بر محراب خونین عشق نهادند و با خون خویشتن نامۀ وفای به پیمان با معشوق را امضاء کرند (وَ الَّذی جاءَ بِالصِّدْقِ وَ صَدَّقَ بِهِ أُولئِکَ هُمُ الْمُتَّقُونَ، لَهُمْ ما یَشاؤُنَ عِنْدَ رَبِّهِمْ ذلِکَ جَزاءُ الْمُحْسِنینَ.( زمر 33-34). آری اینان فرمودۀ خدا را که «کونو مع الصادقین» نه با گفتار که با همۀ هستی خویش به صحنۀ عمل درآوردند، و سر خویش را به نشانۀ وفای به عهد در طبقی از عشق خونین پیشکش آستان یار کردند.
خداوندا، بارالها، محبوبا، این قربانی عزیز را از مادر و پدرسربلند و استوارش قبول بفرما، ای معشوق دلهای ایرانیان، و ای پروردگار جهانیان این کشتۀ راهت را از ملت همیشه رزمنده و شهید پرور بپذیر و در مهمانخانۀ وصلت و در بزم یاران خالصت جای ده، عزیز پروردگارا ما را نیز همراه و همداستان این شهید و سالار شهیدان آل محمد(ص) یعنی حسین فاطمه و علی مقرر فرما، خداوندا به رزمندگان پایدار ما توفیق انتقام خون این عزیز و دیگر شهیدان ما را از دشمنان عطا فرما و ریشۀ یزیدیان و طاغوتیان از صفحۀ روزگار برانداز و روزگار مهدی آل محمد را پیش انداز و ما را لایق حضور حضرتش بفرما.

محسن اراکى
96/5/20

نظرات بسته شده است.