باید عینک‌مان را در مورد شهدای مدافع حرم عوض کنیم/ مهمترین فاکتور پرسپولیس اتحاد است/ جزو بهترین‌های آسیا هستیم

محمد انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد شرایط خوب این روزهای تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: در 2 سال گذشته پرسپولیس به یک ثبات خوبی رسیده است. شرایط آنقدر خوب است که بازیکنان جدید هم به خوبی در ساختار تیم جا می افتند.

وی در خصوص حضور بازیکنان چند پسته در خط دفاعی پرسپولیس هم عنوان کرد: کل تیم خوب هستند و نمی‌شود گفت مثلا فقط خط دفاعی وضعیت خوبی دارد و نقطه قوت تیم است. مهمترین فاکتور تیم ما اتحاد است و ضمن اینکه هر بازیکنی هم در پست خودش بهترین است. البته قبول دارم که وجود بازیکنان چند پسته خیلی به درد تیم می‌خورد. شما ربیع‌خواه را ببینید در هر پستی که به زمین می‌رود بهترین عملکرد را دارد.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازی حساس این تیم با الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا و تقابل خط دفاع پرسپولیس با خط حمله خطرناک الاهلی گفت: همه می‌دانند که الاهلی تیم قدرتمندی است اما ما هم جزو بهترین‌های آسیا هستیم. اگر AFC از خط حمله الاهلی تعریف کرده، از تیم ما هم تعریف کرده است. فکر می‌کنم تقابل خوبی بین ما و الاهلی رخ بدهد.

انصاری در مورد فضای این روزهای جامعه بعد از شهادت شهید محسن حججی خاطرنشان کرد: امثال شهید حججی در کشور ما کم نیستند که ما را سرافراز می‌کنند. شهادت شهید حججی این مسئله را به ما گوشزد کرد که در مورد شهدا با معرفت‌تر باشیم مخصوصا در مورد شهدای مظلوم مدافع حرم. شهدای مدافع حرم به خاطر امنیت کشور و دفاع از حرم می‌جنگند و برخی اوقات در مورد آنها کم لطفی می‌شود. باید عینک‌مان را در مورد شهدای مدافع حرم عوض کنیم.

وی در پایان گفت: امیدوارم راه امثال شهید حججی ادامه داشته باشد، واقعا مهمتر از خون این شهید راه آن است. ما باید عَلَم شهدا را همیشه بالا نگه داریم. من هم سعی می‌کنم راه شهید حججی را ادامه بدهم و اجازه ندهم این پرچم زمین بیافتد.

نظرات بسته شده است.