خانه / شهید محسن حججی / حوزه هنری از تئاتری با موضوع شهید حججی حمایت می‌کند

حوزه هنری از تئاتری با موضوع شهید حججی حمایت می‌کند

کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی که در مراسم اختتامیه بیست و پنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره دلنوشته ای را برای شهید محسن حججی از شهدای مدافع حرم قرائت کرد، درباره احتمال تولید اثری با موضوع این شهید به خبرنگار مهر گفت: من آن دلنوشته را در مراسم اختتامیه جشنواره تئاتر سوره و در مقابل هنرمندان تئاتر قرائت کردم تا ایجاد انگیزه ای برای هنرمندان این عرصه در جهت تولید اثر یا آثاری با موضوع شهید حججی و شهدای مدافع حرم باشد. هنرمندان تئاتر بسیار دغدغه مند هستند و نسبت به پیرامون خود و اتفاقاتی که رخ می دهد بی تفاوت نیستند.

وی یادآور شد: ما در مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در بیست و پنجمین دوره جشنواره تئاتر سوره از تولید ۲ اثر با موضوع مدافعان حرم حمایت کردیم که نمایش «از پشت شیشه ها» بیشترین جوایز جشنواره را نیز از آن خود کرد. قرار است این ۲ اثر نمایشی در تالار مهر حوزه هنری نیز اجرا داشته باشند که البته به دلیل بسته شدن جدول اجراهای نمایشی حوزه در سال جاری، اجرای این آثار در فروردین ماه و اردیبهشت ماه سال آینده انجام خواهد شد.

مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در پایان تأکید کرد: اگر هنرمندی بخواهد اثری با کیفیت و غیرشعاری با موضوع شهید محسن حججی تولید کند، مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری از آن اثر حمایت خواهد کرد.

درباره basir

حتما ببینید

جوانانی چون شهید حججی از رویش‌های انقلاب هستند