همسر شهید کارگربرزی به همسر شهید حججی نامه نوشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه جهاد و مقاومت مشرق، همسر شهید رضا کارگربرزی، اولین شهید مدافع حرم استان البرز به همسر شهید محسن حججی نامه ای نوشت که در اختیار مشرق قرار گرفت. متن این نامه چنین است.

درود و سلام به پیشگاه مطهر صاحب امر و زمان و حضور پیشوای متقیان و عروه الوثقای زمان سید علی خامنه ای و سلام و عرض تبریک حضور همسر گرانقدر شهید بی سر محسن حججی.

وقتی پیام شهادت همسرتان را شنیدم بسیار بیقرار و دلتنگ شدم و نگران روحیه شما عزیز بزرگوار. چندی پیش شنیدم جگر جگرگوشه ام همسر شهیدم در صحنه نبرد متلاشی شده و بر زمین ریخته دوباره خاطرات روزهای اول شهادت رضا بر من زنده شد و بیتابی های آن روزها سراغم آمد.

یادم هست زمانی را که بر سر پیکر رضای عزیزم گفتم خدایا این قربانی را از ما قبول کن؛ یادم هست بر سر پیکر رضا گفتم خدایا شکرت رضا به مقام عصمت رسید و عصمت به مقام رضا؛ یادم هست گفتم و ما رایت الا جمیلا؛ خوب یادم هست ولی گریه امانم را بریده بود؛ یادم هست به رضا گفتم شهادتت را دوست دارم چون تو دوست داری و عاشق به خاطر عشقی که به معشوق دارد از معشوق می گذرد و من از رضا گذشتم و راضی به شهادتش شدم ولی همچنان بیقرار نیامدنش بودم؛ بیقرار و نگران تا اینکه شهید شد قول داده بود به من که سرش بریده نشود؛ اسیر نشود و اگر شهید شد پیکرش سالم به دستم برسد و شد همان که قول داده بود ولی خود رضا از بریده شدن سرش و از عربا عربا شدنش هراسی نداشت.

جانب عاشقی را نگه داشت و گفت فقط به خاطر تو این قول را می دهم و از خدا می خواهم آنچه را که تو از من می خواهی رضا سه تیر خورد و من هنوز مرور می کنم لحظات شهادتش را. احسنت بر شما که اینچنین استوار و محکم هستید؛ احسنت بر شما که صبر زینبی را ترجمان شدید؛ مبارکت باد این گونه شهادت که لیاقت و ظرفیت آن را داشتید.

همسر شهید رضا کارگربرزی اولین شهید مدافع حرم استان البرز

نظرات بسته شده است.