تصور صحنه کربلا با دیدن عکس معروف «شهید حججی» برایم امکان پذیر شد/ تکفیری‌ها منتظر تغییر زمین بازی باشند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس، الطاف احمد خبرنگار لبنانی تبار پرس تی وی درگفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو در خصوص نحوه شهادت محسن حججی به دست نیروهای مزدور داعشی که شباهت زیادی به حضرت اباعبدالله الحسین (ع) داشت گفت: در وهله اول می‌خواهم به همسرو خانواده شهید حججی تسلیت بگویم و در عین حال به خاطر چنین افتخاری که این فرزند آفرید به آن‌ها تبریک بگویم.

وی با اشاره به سن کم شهید حججی گفت: محسن حججی تنها ۲۵ سال داشت و این نشان می‌دهد که سطح آگاهی جوانان شیعه بسیار بالا رفته است.
خبرنگار پرس تی وی در توصیف نحوه شهادت شهید حججی گفت: یکی از دوستان من در لبنان پس از دیدن عکس معروف شهید حججی که از پشت توسط داعشی‌ها دستگیر شده بود حرفی زد که به نظرم بهترین توصیف در خصوص این اتفاق بود. 
وی ادامه داد: دوستم گفت: برای سال‌های سال من سعی می‌کردم در ذهنم به تصویر بکشم که صحنه کربلا چه طور بوده و امام حسین(ع) چه طور مظلومانه و غریبانه به شهادت رسیده است، اما با دیدن این تصویر دیگر نیازی به تصور ندارم و این تصویر نشان دهنده اتفاق رخ داده شده است.
احمد با تاکید بر اینکه خون محسن حججی هدر نخواهد رفت گفت: مطمئنم که خون این شهید عزیز هدر نخواهد رفت و تروریست‌های داعش خیلی زود جواب کار خود را خواهند گرفت. 
وی با اشاره به سخنان سردار قاسم سلیمانی در خصوص انتقام خون شهید حججی گفت: چیزی که ما از سردار سلیمانی دیده ایم و می‌دانیم همیشه مرد عمل بوده است و حرفی که زده به آن جامه عمل پوشانده است براین اساس وقتی سردار سلیمانی با صلابت گفت انتقام خون شهید حججی را می‌گیریم مطمئنم در روزهای اخیر زمین بازی تغییر خواهد کرد و تکفیری‌ها باید منتظر بلایی که به سرشان می‌آید باشند.

مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و خبرگزاری فارس صرفا آن را بازنشر کرده است.

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

نظرات بسته شده است.