روحیه جهاد، تفکر بسیجی و نگاه انقلابی بن‌بست شکن است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بجستان‌نیوز، بیش از۶۰ جهادگر بسیجی بجستان با حضور در روستای محروم قاسم آباد و با اجرای برنامه های متنوع و مختلف در راستای محرومیت زدایی، خودسازی و تببین بیانات مقام معظم رهبری فعالیت کردند و امروز پایان اردوی سه روزه این جهادگران است، جهادگرانی که رنگ و بوی شهید حججی ها را می‌دهند.

 

در حاشیه این اردوی سه روزه فرمانده سپاه شهرستان بجستان در گفت‌وگو با خبرنگار بجستان  ضمن تشکر از مشارکت ادارات شهرستان در این اردوها اظهار کرد: مهمترین اهداف اردوهای جهادی در قدم اول خودسازی است همانطور که جهاد با نفس برترین جهاد و جهاد اکبر است.

 

علیرضا جنیدی ادامه داد: این اردوها باعث می‌شود تا مردم به عنوان رکن اصلی این نظام، مسئولان را در کنار خودشان احساس و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به صورت عینی و ملموس درک کنند و از همه مهم‌تر مطالبه گری از مسئولان در مردم تقویت شود.

 

وی تصریح کرد: هدف سوم از برگزاری این اردوها، انتقال این مهم به بدنه جامعه است که این روحیه جهاد و نگاه انقلابی و تفکر بسیجی است که بن بست شکن است و بر اساس تجربه گران‌سنگ دهه اول انقلاب تنها با این نگاه می توان بر مشکلات و موانع پیش‌رو فائق آمد.

 

جنیدی شهید حججی را پرورش یافته تفکر بسیجی و نگاه انقلابی دانست و بیان کرد: برآیند این نگاه است که افرادی همچون شهید بزرگوار محسن حججی را در دامن خود پرورش می دهد حتی در لحظات شهادت، اینگونه با صلابت و آرامش قدم در راهی می گذارد که حضرت سید الشهدا(ع) گذاشتند.

 

فرمانده سپاه بجستان خاطرنشان کرد: وقتی این نگاه اعتقادی و انقلابی این پاسدار رشید اسلام را درکنار دستگیری ملوانان آمریکایی و تسلیم بی چون و چرای آنان در مقابل پاسدار دهه هفتاد می گذاریم بهتر می توانیم تفاوت تربیت در مکتب ائمه اطهار(ع) و تربیت در حکومت لائیک غرب را درک کنیم. بنابراین برگزاری این اردوهای جهادی، احیاء این مدیریت جهادی و نگاه انقلابی توام با عقلانیت را که مهمترین رکن عزت و عظمت ما بوده است را به همراه خواهد داشت.

 

نظرات بسته شده است.