شهید حججی متخلص به اخلاق اسلامی و از فعالان عرصه تبلیغ بود

حجت‌الاسلام والمسلمین علی اکبر انصاری راد، مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از هرمزگان، با اشاره به شهادت یکی از پرچمداران عرصه تبلیغ در سوریه اظهار داشت:انقلاب و اسلام از گذشته تا کنون مورد هجمه های فراوان دشمنان قرار گرفته و آن چیزی که توانسته این رسالت خطیر را تداوم ببخشد خط سرخ شهادت در سایه ولایت بوده است.

وی خاطر نشان کرد: شهدای مدافع حرم همان اسطوره هایی هستند که به واسطه از خودگذشتگی و نثارخون خود آرامش و امنیت را به نظام و انقلاب هدیه کردند و امروز مردم باید قدردان شهداء و خانواده هایشان باشند زیرا آنان جان خود را برای آرمان بزرگ اسلام و انقلاب ارزانی کردند و اگر این فداکاریها و ازجان گذشتگی ها استمرار پیدا نمی کرد امروز دوباره جنگ بر سر ملت ایران سایه افکنده بود و امنیت و آرامش خاطر در کشور حاکم نبود.

حجت‌الاسلام انصاری راد با تسلیت و تبریک شهادت شهید مدافع حرم محسن حججی از نیروهای مخلص و متدین مرتبط با سازمان تبلیغات اسلامی در خطه شهید پرور نجف آباد افزود: شهید حججی متخلص به اخلاق اسلامی و از فعالان عرصه تبلیغ بود و با اسارت و شهادتش در صیانت از حرم اهل بیت(ع) در سوریه در مقابله با داعش و جبهه کفر، دنیا را به لرزه درآورد تا همه بدانند که مسلمان و شیعه، پیرو و ادامه دهنده خون پاک سیدالشهداء است، از شهادت نمی هراسد بلکه آن‌را به‌عنوان مدال پرافتخار شیعه در صفحات تاریخ ثبت و قلمداد می‌کند.

وی بیان کرد: نابودی و اضمحلال داعش و گروههای تروریستی نزدیک است ودرس عبرتی برای حاکمان ظالم و ستمگر خواهد ماند و ملتهای اسلامی باید بیش از پیش در برابر فتنه های استکباری هوشیار باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان در پایان، این عمل ننگین داعشی ها در سوریه را محکوم و برای آن شهید سعید و والامقام، آرزوی فوزی عظیم و رحمت و مغفرت الهی طلب کرد.

نظرات بسته شده است.