مدیریت جهادی و انقلابی نیاز روز جامعه است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار مهر، محمد آزاد، بعد از ظهر سه‌شنبه، در نشست شورای اداری این شهرستان با اشاره به شهادت مظلومانه شهید محسن حججی گفت: نقش شهیدان مدافع حرم در ایجاد امنیت کشور و محافظت از آن بر کسی پوشیده نبوده و اگر  این شهیدان  نبودند، مشخص نبود که کشور ما در چه وضعیتی قرار می‌گرفت.

آزاد با بیان اینکه فرهنگ شهادت‌طلبی رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است، اضافه کرد: وظیفه مسئوولان نظام اسلامی این است که این فرهنگ را پاس داشته و به نسل‌های آینده منتقل کنند.

وی با اشاره به آغاز بکار دولت دوازدهم  بیان کرد: رای مردم در ۲۹ اردیبهشت نشان از بلوغ اجتماعی آنان دارد.

فرماندار رامسر با اشاره به هفته دولت، عنوان کرد: هفته دولت فرصتی است برای گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و ارائه خدمات دولت و ساده‌زیستی این شهیدان و درک عمیق فقر نیازمندان باید سرلوحه کار مدیران قرار گیرد.

آزاد بر تلاش و مجاهدت مدیران برای خدمت‌رسانی به مردم تاکید کرد و گفت: مدیران باید  برای رفع مشکلات مردم و از بین بردن چالش ها  تلاش شبانه روزی کرده و از تمام ظرفیت هایشان بهره بگیرند.

وی خواستار حضور مدیران کل در رامسر شد و از روسای ادارات خواست تا در اینباره برنامه‌ریزی کنند.

این مسئوول با تاکید بر اینکه مدیریت جهادی و انقلابی برای جامعه امروز نیاز است، اضافه کرد: در این زمینه مدیران  نباید نگاهشان صرفاً به فرمانداری باشد و خودشان در ادارات خود با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها تلاش کنند.

آزاد با اشاره به حضور وزیر بهداشت و درمان در رامسر  گفت: حضور وزیر بهداشت در رامسر دستاوردهای خوبی داشت.

نظرات بسته شده است.