امنیت مرزهای ایران مناسب است/نیروی انتظامی پناهگاه مردم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار مهر، سردار حسین اشتری پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی استان اصفهان که در محل تالار کوثر ارتش اصفهان در حال برگزاری است، اظهار داشت: نباید فراموش کنیم که اگر امروز مسئولیتی در نظام جمهوری اسلامی ایران برعهده داریم مدیون امنیتی هستیم که به برکت خون شهدا، امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب برای کشورمان به ارمغان آمده است.

وی با یادی از شهید محسن حججی شهید مدافع حرم اهل نجف‌آباد ابراز داشت: پیش از شهادت حججی شاید کمتر کسی با ویژگی‌های ناب وی آشنایی داشت، وی برای دفاع از حریم حرم اهل‌بیت (ع) پای به میدان جهاد با دشمنان دین خدا نهاد و با آن‌گونه شهادتی که آرزویش را داشت امروز در همه جای دنیا صحبت از نام و اقتدار این شهید بزرگوار است.

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه با تاکید بر اینکه مهم‌ترین وظیفه نیروی انتظامی حفظ امنیت و آرامش برای مردم است، ابراز داشت: در این راستا  روحیه جهادی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس سرلوحه نیروهای نظامی ما قرار گرفته است و امروز نیروی انتظامی در مقابله با تهدیدات نظامی، اجتماعی، اقتصادی، مجازی و فرهنگی عملکردی مناسب داشته است.

اقدامات عملی برای ۶۰ درصد تماس‌ها با سامانه ۱۱۰

سردار اشتری امنیت مرزهای ایران را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: جامعه‌ محوری و حضور برای تامین امنیت در عرصه‌های مختلف مورد نیاز کشور از ویژگی‌ها و مزیت‌های مهم نیروی انتظامی است.

وی با اشاره به اینکه برای ۶۰ درصد تماس‌های انجام شده با سامانه ۱۱۰ اقدامات عملی انجام شده است، ابراز داشت: این افتخاری برای نیروی انتظامی است که مردم برای رفع مشکلات خود در موضوعات مختلف به ما مراجعه می‌کنند، بخش مشاوره نیز در نیروی انتظامی فعال است و این نهاد به نوعی پناهگاه برای مردم محسوب می‌شود.

نظرات بسته شده است.