برگزاری آیین گرامیداشت شهید حججی در آران و بیدگل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خطب شکن؛ مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) آران و بیدگل، روز چهارشنبه، از برگزاری آیین گرامی‌داشت شهید محسن حججی در آران و بیدگل خبر داد و اظهار کرد: یادبود و بزرگداشت شهید حججی امروز بعد از نماز مغرب و عشا در با حضور مسئولان شهرستان و مردم شهیدپرور و ولایت‌ مدار آران وبیدگل در مسجد امام زمان(عج) برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام مهدی رحمتی با بیان این که سخنران مراسم از رزمندگان مدافع حرم است اضافه کرد: این مراسم بزرگداشت با همکاری کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج)، هیات علی بن موسی الرضا(ع)، حوزه مقاومت بسیج امیرالمؤمنین علی(ع) و پایگاه های اطلاع رسانی طاووس بهشت، خطب شکن و آران و بیدگل نیوز برگزار می‌شود.

وی با اشاره به لزوم زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا تصریح کرد: آیین گرامی‌داشت شهید حججی به عبارتی مراسم میثاق و بیعت با شهداست.

حجت الاسلام رحمتی افزود: آن چه همه باید بپذیریم این است که شهدا نیازی به ما و به جلسه‌های ما ندارند و آن که محتاج و نیازمند به شهداست ما هستیم که دچار غفلت شده‌ایم و جامعه امروز نیازمند میثاق با شهداست.

وی میثاق با شهدا را نیازی برای مجموعه‌های فرهنگی عنوان کرد و گفت: میثاق با شهدا میثاق با بهترین بندگان صالح خدا، اهل بیت(علیهم السلام) و امام عصر(عج) است و اگر نیاز به میثاق با شهدا در مجموعه‌های فرهنگی احساس نشود بهره‌ای از وجود شهدا نخواهیم برد.

کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) آران و بیدگل از کانون‌های فعال مساجد استان اصفهان است که بارها به خاطر فعالیت‌های خود از سوی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مورد تقدیر قرار گرفته است.

نظرات بسته شده است.