دشمن با حضور مردم هیچ غلطی نمی‌تواند انجام دهد/ وحشی‌گری‌های داعش موجب وحدت مردم شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از لنگرخبر، سردار علی فضلی در مراسم گرامیداشت هفتمین روز عروج مرتضی حسین‌پور شلمانی بیستمین شهید مدافع حرم گیلان در مسجد حضرت ولیعصر (عج) شلمان اظهار کرد: بعد از گذشت ۳۸ سال از عمر انقلاب برگزاری مراسم با شکوه برای شهدا و حضور گسترده آحاد ملت در شلمان بی‌نظیر است.

 

وی با بیان اینکه مقاومت محبوبیت می‌آورد و شهدا با فدا کردن جانشان در راه اسلام محبوب مردم شده‌اند، گفت: شهید حسین‌پور همه عمر مجاهدت خود را در خارج از مرزهای کشور و کارهای مستشاری در عراق و سوریه سپری کرد.

 

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به‌فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر مبارزه با استکبار و آمریکا افزود: امام خامنه‌ای نیز در مراسم تحلیف رئیس‌جمهور به مبارزه با استکبار و عدم غفلت از توطئه‌های دشمن تأکید کردند.

 

فضلی با اشاره به سالروز پیروزی حزب‌الله در جنگ ۳۳ روزه، تصریح کرد: در گذشته فقط حزب‌الله به‌عنوان جبهه مقاومت شناخته می‌شد ولی امروز و با وقوع بیداری اسلامی در اکثر کشورهای منطقه شاهد ایجاد گروه‌های مقاومت برای مقابله با استکبار هستیم.

 

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه شهید حسین‌پور شلمانی تمام عمر خود را در راه خدا قرار داد گفت: شهید حسین‌پور به جایی رسیده بود که در جوانی فرماندهی هزاران نفر را بر عهده داشت و در بین رزمندگان زبانزد قدرت و شهامت بود.

 

وی بیان کرد: شهید حسین پور چندین بار دچار جراحت های سنگین شد ولی هیچگاه اجازه نداد تا اطرافیان از مجروحیت وی مطلع شوند که مبادا این کار باعث تبلیغ وی شود.

 

فضلی با بیان اینکه وقتی مردم در صحنه باشند دشمن با هر توان هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، اظهار کرد: داعش با سر بریدن شهید حججی‌ها به دنبال ایجاد رعب و وحشت بین شیعیان است ولی وحشی‌گری‌های داعش و گروه‌های تکفیری به‌جای تفرقه بین مردم موجب استحکام، مقاومت و وحدت شده است.

 

جانشین سازمان بسیج مستضعفین جلب رضایت خدا و ایستادگی و مقاومت را درس شهدا به مردم دانست و افزود: شهدا دارالشفا و امامزادگان عشق هستند و خانواده شهدا نیز چراغ راه هستند تا از مسیر انقلاب گمراه نشویم.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از لنگرخبر، پاسدار رشید اسلام مرتضی حسین پور شهید مدافع حرم گیلانی متولد سال ۱۳۶۴ و اهل شهر شلمان لنگرود است که دوشنبه (۱۶مرداد ماه سال ۱۳۹۶) طی عملیات مستشاری در شهر دیرالزور سوریه به شهادت رسید، حاصل ازدواج ۶ ساله این شهید یک فرزند است که پنج ماه دیگر به دنیا می‌آید.

شهید حسین‌پور بیستمین شهید مدافع حرم گیلان است که از شهرستان پیشکش حریم اهل‌بیت عصمت و طهارت شده است.

نظرات بسته شده است.