سومین دوره مسابقات ووشوی قهرمانی بسیج سیستان وبلوچستان برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس شیبک در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز کرد: سومین دوره مسابقات ووشو قهرمانی بسیج سیستان وبلوچستان با عنوان یادواره شهید پاسدار محسن حججی در روزهای ۲۸ و ۲۹مرداد ماه در زاهدان برگزار می شود.

وی افزود: این دوره مسابقات در رده سنی نوجوانان جهت تشکیل تیم منتخب استان اعزامی به المپیاد ورزشی بسیج در تاریخ ۲۰ شهریور به استان زنجان برگزار می شود.

شیبک با عنوان اینکه نفرات برتر در دو بخش ساندا و تالو انتخاب و اعزام خواهندشد، ادامه داد: مسابقات به نام شهید حججی برگزارمی شود تا جوانان بدانند که شهید حججی مثل سرور وسالار خویش حضرت امام حسین سر داد ولی تن به ذلت و تجاوز نداد.

رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: امروز تمام دنیا بدانند که حججی های زیادی در ایران وجود دارند که اگر لازم باشد مثل پیشوایان خود از تمامی وجود خود برای پایداری اسلام وایران می گذرند.

وی تصریح کرد: ووشو افتخار این را دارد که ۶ شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده و اگر لازم شود باز هم مشتاقان شهادت داریم که برای کشور، ناموس و رهبرشان پا به میدان بگذارند.

شیبک تاکید کرد: این مسابقات علاوه برای آمادگی و شرکت درمسابقات پیام آزادگی و حق را دارد، حقی که شهدا برگردن مردم و به ویژه جوانان دارند تا بدانند که اگر امروز به این سادگی و بدون ترس و در امنیت کامل مسابقات ورزشی برگزار می شود به خاطر مدافعین حرم وشهداء ایران زمین است.

انتهای پیام

نظرات بسته شده است.