شهید حججی برای دفاع از ندای انسانیت در میدان نبرد حاضر شد/ تکفیری‌ها تهدیدی برای تمام جهان اسلام هستند

علیرضا رشیدیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس در ارتباط با حضور شهدای مدافع حرم برای دفاع از مرزها اظهار داشت: بحث حضور این شهدا صرفاً مربوط به سرزمین ایران نیست بلکه بحث جهان اسلام و تمام مردم منطقه است، امثال شهید حججی برای حقانیت و انسانیت و حقانیت راه انبیاء و ائمه طاهرین و برای حمایت از زندگی آزاد انسان‌ها به میدان رفتند، صرفاً بحث امنیت ایران نیست زیرا تکفیری‌ها تهدیدی برای تمام جهان هستند.

وی گفت: تکفیری‌ها نشان دادند مرزی برای سنگدلی نمی‌شناسند، داعش چهره رحمانی اسلام را در زمانی که این اسلام عزیز در حال درنوردیدن غرب و اروپاست و در زمانی که پیام‌های رهبری مخاطب پیدا می‌کند، به دنبال ایجاد چهره خشن از اسلام است تا این جاذبه را مخدوش کنند.

استاندار خراسان رضوی افزود: داعش بزرگترین سلاح دشمنان اسلام است که امروز خودنمایی می‌کند اما اگر پوسته آن کنار برود می‌بینید مجروحان این‌ها در اسرائیل معالجه می‌شوند و سران این‌ها در کنفرانس‌ها شرکت می‌کنند و حتی یک گلوله به سمت اسرائیل شلیک نکردند.

رشیدیان بیان کرد: امثال شهید حججی برای دفاع از آزادگی و ندای انسانیت در میدان حاضر شدند، داعش گلوی انسانی را برید که برای انسانیت و آزادگی حرکت کرد، مردم ما با فرهنگ ایثار و شهادت آمیخته هستند، جوانی مثل شهید حججی ره 100 ساله را پیمود و به شهادت رسید. 

استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: محسن‌ حججی‌ها در واقع پیام روشن ما به استکبار هستند که نسل جدید این کشور هستند و راه شهدایی مثل همت و باقری را طی می‌کنند و این شهدای ما بیانگر اوج قدرت این ملت هستند.

نظرات بسته شده است.