تشکیل گروه جهادی دانشجویی با نام شهید محسن حججی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ وفا همتی مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با  منطقه آزاد؛ از تشکیل گروه جهادی دانشجویی با نام شهید محسن حججی متشکل از نخبگان جهادی دانشجویی چهارمحال و بختیاری خبر داد.

حضور گروه‌های جهادی در مناطق محروم منجر به پرورش افراد با روحیه شهید حججی می‌شود

وی ابراز داشت: گروه های جهادی با لبیک گفتن به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای کمک به مناطق محروم و و همچنین ایجاد حرکت خودسازی و تربیت افراد و دانشجویان با روحیه جهادی تشکیل می شوند.

مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی چهارمحال و بختیاری بیان داشت: حضور این افراد در مناطق محروم و لمس کمبودها و محرومیت ها در آینده مدیران و افراد با روحیه جهادی و دلسوز همچون شهید حججی ها را پرورش می دهد.

مظلومیت شهید حججی یادآور جهاد عاشورئیان است

وفا همتی ضمن اشاره به جایگاه والای این شهید مدافع حرم و مظلومیتش که یادآور جهاد عاشورائیان بود اظهار کرد: شهید حججی که دو اعزام به مناطق محروم چهارمحال و بختیاری را در کارنامه جهادی خود داشته است نمونه ای شاخص از جهادگران پرورش یافته در این عرصه می باشد.

گفتنی است بسیج دانشجویی استان به پاس زحمات و ماندگاری نام این شهید بزگوار و با پیشنهاد نخبگان جهادی دانشجویی گروه جهادی به نام مقدس این شهید بزرگوار تشکیل خواهند داد.

 

نظرات بسته شده است.