خون شهید حججی انتقام همه شهدای مدافع حرم را خواهد گرفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایسنا-، مرتضی بختیاری شب گذشته در مراسم گرامیداشت شهید حججی و احمد محمد مشلب که در تالار قدس کتابخانه مرکزی حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار کرد: افتخار ما کربلا است، پدر و مادر شهید بزرگوار محسن حججی افتخار می‌کنند که فرزندی را پرورش داده اند و همسر این شهید همسری را از دست داد که در حقیقت الگوی کربلا بود، دنیا نمی‌تواند حادثه کربلا را درک کند. 

وی با بیان اینکه عامل انقلاب ما کربلا بود، عنوان کرد: دلدادگی به کربلا و عاشورای اباعبدالله الحسین(ع) انقلاب ما را به پیروزی رساند. این‌ها تعاریفی است که در سلول های یکایک آحاد ملت ایران اسلامی نقش بسته است.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی افزود: شهید حججی، شهیدی است که خون پاکش زلزله ایجاد کرده است، خون پاک شهید حججی انتقام همه شهدای مدافع حرم را خواهد گرفت، این وعده خداست. وعده خدا لایتغیر است. چون به وعده خدا معتقدیم اطمینان داریم خون شهید بزرگوار ما محسن حججی پیروزی را برای انقلاب اسلامی ایران در سراسر کشورهای اسلامی نزدیک خواهد کرد، تجربه انقلاب ما و مقاومت این را نشان می‌دهد. 

بختیاری با بیان اینکه دو روز پیش سالروز مقاومت بود، ادامه داد: ۳۳ روز حزب‌الله در سخت‌ترین شرایط مقاومت کرد، وعده خداوند آن جا آشکار شد، پیروزی حزب‌الله در شرایطی بود که از انگلستان، اروپا و آمریکا پل هوایی به اسرائیل زدند تا بتوانند با حمایت‌های تسلیحاتی و مالی حزب‌الله را ریشه کن کنند ولی نتوانستند. 

وی بیان کرد: اگر قدرت استکباری میلیاردها برابر شود از آن جا که ما به وعده‌های خدا و قرآن اعتقاد داریم و خود را پیروز می دانیم به هیچ عنوان در برابر استکبار نرمش نشان نخواهیم داد.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی افزود: به حکم قرآن ما در برابر خون خواران، تکفیری ها، داعشی ها، استکبار جهانی و اسرائیل نرمش نشان نمی‌دهیم، حزب الله لبنان هم نرمش نشان نداد. با وجود تمام حمایت هایی که آمریکا، اروپا و عربستان انجام دادند حزب الله ۳۳ روز مقاومت کرد.

انتهای پیام

نظرات بسته شده است.