پیام تسلیت ربیعی به مناسب شهادت مدافع حرم «سجاد باوی»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایسنا، در پیام تسلیت وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به مناسبت شهادت شهید مدافع حرم سجاد باوی (پرسنل اورژانس اجتماعی شهرستان کارون – استان خوزستان) آمده است:

«فاطمه خانم و محمد علی عزیز ، فرزندانم،

ورأیت الشهداء واقفین، کلٌ علی نجمته، سعداء بما قدّموا للموتی الأحیاء من أمل، ورأیتَ رأیت رأیت بلاداً یلبسها الشهداء ویرتفعون بها، أعلی منها وحیاً وحیاً، ویعودون بها خضراءَ وزرقاء، وقاسیهً فی تربیه سلالتهم: موتوا لأعیش!، فلا یعتذرون ولا ینسون وصایاهم لسلاتهم: أنتم غَدُنا، فاحیَوا کی نحیا فیکم!، وأَحِبُّوا زهر الرُمّان، وزهر اللیمون، وصُبُّوا خمرتنا فی عید الحب! فلم نجد الوقت لنشربها معکم، عفواً! لم نجد الوقت ، فلا تنْسَوا أنتم أن تجدوا الوقت لتحتفلوا بالحب، وتنتقموا بالحب لنا ولکم. (محمود درویش شاعر مقاومت فلسطینی)

قلبم از شنیدن خبر شهادت پدرتان، مملو از درد شد. دردی اما آمیخته با غرور و افتخار. به ایرانی و مسلمان بودن خود بالیدم. چرا که می بینم سرزمینم از اصفهان که این روزها شهید محسن حججی را تقدیم سرزمین‌مان کرد تا خوزستان همیشه قهرمان که پدر دلیرتان شهید سجاد باوی را برای تامین امنیت و رفاه مردمان فدا کرد ، پر از مردان بزرگی است که به واقع عمر خود را فدای به زیستن مظلومان و آسیب دیدگان می‌کنند.

پدر شما، چه آن زمان که در بهزیستی کمر خدمت بسته بود و چه وقتی که به جنگ داعشیان رفت، بی گمان تنها به آینده‌ای بهتر و امن تر برای شما و دیگر فرزندان این مرز و بوم می‌اندیشید. به اعتلای دین محمد (ص) و اینکه فرزندش زینب محبوبه المصطفی اینبار در شام تنها نماند. هرچند فرزندان سیدالشهدا، درد غریبی و بی پدری را یکجا کشیدند، اما ما نخواهیم گذاشت که شما در وطن اسلامی‌مان، تنها بمانید.»

انتهای پیام

نظرات بسته شده است.