احدی حق ندارد درباره قدرت بازدارندگی ایران اظهارنظر کند/ باید قدرت دفاعی کشور را گسترش دهیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری تسنیم از شیراز، آیت‌الله اسدالله ایمانی امروز در خطبه‌های نمازجمعه شیراز با بیان اینکه آمریکا از آل‌سعود پول گرفته و چراغ سبز به آنان نشان می‌دهد، اظهار داشت: در این شرایط ما وظیفه داریم قدرت بازدارندگی‌مان را بالا ببریم، قدرت دفاعیمان را گسترش داده و  اجازه ندهیم احدی درباره قدرت بازدارندگی ما اظهار نظر کند.

نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: همچنین نباید اجازه دهیم احدی درباره دفاع ما چه در داخل و چه خارج بخواهد عکس‌العمل نشان بدهد، ما اگر قدرت نداشته باشیم گرفتار می‌شویم.

امام جمعه شیراز تصریح کرد: باید این ظرفیت‌ها را قدر دانسته و از این مجموعه‌های دفاعی حمایت کنیم که بتوانند کارهای بهتر و اثرگزارتر برای دفاع از مملکت و بازدارندگی مملکت انجام دهند.

آیت‌الله ایمانی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم به ویژه شهید حججی تصریح کرد: شهید حججی، در حال اسارت مردانگی خود را نشان داد و شهادت او موجی نه در منطقه بلکه در دنیا ایجاد کرد و خبرگزاری‌های جهان شهادت مظلومانه او را منعکس کردند.

وی افزود: امیدوارم هسته‌های مقاومت و کشورهایی از جمله سوریه، عراق، یمن و لبنان که در حال مبارزه با آمریکا هستند، انتقام خون این عزیز و این شهید و همه شهدایی که همانند این شهید مظلومانه در اسارت به شهادت رسیدند از دشمنان بگیرند و زمین را از لوث وجود داعش و همه گروه‌های تکفیری پاک کنند.

نظرات بسته شده است.