جنایت وحشیانه سربریدن مجاهد 25ساله ایرانی متاثرمان کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایسنا ،پایگاه خبری النشره المغاربیه در مقاله‌ای به قلم محفوظ الجیلانی نوشت: جنایت وحشیانه سربریدن مجاهد و قهرمان 25ساله ایرانی ،محسن حججی و آن پس از اسارتش در مرزهای عراق و سوریه توسط گروهک تروریستی داعش غم و اندوه را در دل تمام موریتانیایی ها ، مسلمانان و جامعه ی بشریت برانگیخت. این جنایت وحشیانه و زشت که به کارنامه سیاه گروهک تروریستی داعش اضافه خواهد شد ما را متاثر کرد.

شهید مجاهد محسن حججی درحالی که با شرافت و شجاعت بی نظیر برای دفاع از حرم های مقدس در سرزمین های عربی که مورد تعرض گروهک‌های تکفیری و تروریستی قرار گرفته‌اند می‌جنگید،به شهادت رسید.

حججی و دیگر مبارزان ایرانی الگویی برای از خودگذشتگی و فداکاری و همچنین الگویی صادق برای ایمان به خداوند و پیامبر است و این شهید،شجاعت و قدرت را درمیان تروریست های خونخوار که جنایت‌های‌شان جامعه بشریت را شرمنده کرده است،نشان داد.

کشور بزرگ ایران درحالی که جام تلخ این مصیبت را می‌نوشد با فداکاری و ازخودگذشتگی در راه دفاع از اصول و ارزش های اصیل خود که مهمترین آن‌ها ایستادگی در کنار مستضعفین جهان و مقابله با ظالمان است،ثابت کرد که مستحق زندگی در زیر خورشید و بر روی زمین را دارد.

ملت ایران باید به این جوانان که ارواح پاک‌شان را در راه دفاع از بزرگی امت‌شان و حمایت از مظلومان و ستم دیدگان در این جهان سرکش و سلطه گرا تقدیم کردند افتخار کند و جمهوری اسلامی ایران باید به این شهدا و نیکانی که جان خود را تقدیم می کنند افتخار کند و این شهدا حقیقتا ستاره‌هایی هستند که راه کشور ایران را در شب های ظلمت و تاریکی روشن خواهند کرد.

گروهک تروریستی بعد از نوشیدن جام شکست دربیش از یک میدان در سوریه و عراق با این جنایت انتحاری عجز و ناتوانی و افولش را حتمی کرد و گروهک تروریستی داعش و حامیانش در مقابل پیروزی‌های محور مقاومت به رهبری ارتش سوریه و سپاه ایران ناامید شده‌اند.

این خون پاک ایرانی است که در میدان های جنگ می ریزد تا با خون عربی آمیخته شود و این فداکاری های ایرانی ادامه دار است تا همبستگی و وحدت اصیل اسلامی میان دو ملت سوریه و ایران محقق شود و این مقاومت ها بعد از خدا برقدرت ذاتی و اراده ی ملت خود متکی است و همیشه در این نبردها پیروز بوده‌اند.

من مطمئن هستم که جمهوری اسلامی ایران برای انتقام گیری تاخیر نخواهد کرد و ارتش و رهبری جمهوری اسلامی ایران از این جنایت نخواهند گذشت و برنامه های تروریستی امریکا در منطقه را ناکام خواهند کرد و گروهک تروریستی داعش را که دولت امریکا به منظور ایجاد شکاف در کشورهای خاورمیانه و استفاده از منابع و ثروت‌های آن و کشتن جوانان و آواره کردن ساکنانش ایجاد کردند،نابود خواهند کرد.

انتهای پیام

نظرات بسته شده است.