جوانان کشور راه شهدای مدافع حرم را ادامه می دهند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار مهرف حجت الاسلام احد اسماعیلی در خطبه های نماز جمعه شهر آبدانان با اشاره به انتخاب رئیس جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام، ابراز امید واری کرد که رئیس و اعضای مجمع مشاورین امین مقام معظم رهبری باشند و در راه مشکلات کشور گام های اساسی بردارند.

وی در ادامه با اشاره به جنایت داعشیان در به شهادت رساندن شهید حججی گفت:حججی از سر گذشت اما سرگذشت پرافتخارش در دل آزادگان جهان ماندگار شد و با شهادتش دلها را به سمت کربلا کشاند.

حجت الاسلام اسماعیلی در ادامه گفت:جوانان این دیار راه پر افتخار شهید حججی را ادامه خواهند داد و انتقام خونش را از داعش و داعشیان و یزیدیان زمان خواهند گرفت.

وی در ادامه با اشاره به روز مسجد گفت: استکبار و پیروانش با تخریب مساجد سعی در تفرقه ی مردم داشته اند اما این محل اجتماع همواره به قوت خود پایدار بوده و استکبار نتوانسته این پایگاه اجتماعی ،فرهنگی رااز مردم بگیرد.

وی ابراز امید واری کرد که مردم آبدانان در ساخت مسجد جامع شهر مشارکت کنندتاروندساخت مسجد شتاب گیرد.

خطیب موقت جمعه آبدانان در ادامه بااشاره به فرارسیدن ماه ذی الحجه گفت:ماه ذی الحجه ماهی پر از برکت و اتفاق های خوشایند است که از جمله آنها میتوان به ازدواج حضرت علی و فاطمه و اعیاد قربان وغدیر اشاره کرد.

وی با اشاره به روز پزشک،ضمن تبریک این روز به پزشکان،از طرح تحول سلامت به عنوان یک طرح مهم و باارزش یاد کرد و ابراز امیدواری کرد که چنانچه نقایصی هم وجود دارد برطرف شود.

وی در ادامه با تبریک هفته ی دولت از شهید رجایی به عنوان شخصیتی ساده زیست،مردمی و الگو یاد کرد و گفت: تامین نیازهای اساسی مردم،حفظ ارزشهای اسلامی و ایجاد تعامل با دیگر کشورها،از وظایف دولت هاست.

نظرات بسته شده است.