شب شعر مقاومت به یاد شهید حججی برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری مهر، چهارمین شب از شب‌های شعر مقاومت در پاسداشت حماسه شهید محسن حججی و با عنوان «از سَرگُذشت»، جمعه ۲۷ مرداد برگزار می‌شود. این برنامه که با تلاش موسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب اجرا خواهد شد، از ساعت ۲۱ در حسینیه معراج شهدای تهران آغاز می‌شود.

علی‌محمد مودب، میلاد عرفانپور، علی داوودی، محمدرضا وحیدزاده، ملیحه رجایی، معصومه زارعی رضایی، بشری صاحبی، سیده ‌سارا شفیعی، سمانه خلف‌زاده، ابوترابی، عاطفه جوشقانیان، راضیه جبه‌داری، معصومه اسکندری، رویا باقرزاده، نجمه پورملکی، زهرا امیری، طیبه عباسی و شاعران جوان دوره‌های مختلف آفتابگردان‌ها، اشعار خود را به یاد چهره تازه مقاومت خواهند خواند. اجرای این برنامه را فضه‌سادات حسینی مجری، مجری سرشناس تلویزیون بر عهده دارد.

تاکنون سه دوره از شب‌های شعر مقاومت برگزار شده است. در نخستین شب که مردادماه سال گذشته برگزار شد شاعران ایرانی با مبارز نیجریایی شیخ ابراهیم زکزاکی هم‌صدا شدند و یاد شهیدان مسلمان نیجریه را در تهران گرامی داشتند.

برنامه دوم با عنوان «حج‌های ناتمام» مقارن با ایام محرم برگزار شد و شاعران برای «شهدای صحرای منا و شهدای صحرای کربلا» مرثیه‌ها و سروده‌های حماسی خود را خواندند.

سومین شب شعر مقاومت نیز با عنوان «هر چه فریاد» اواسط آبان‌ماه، مقارن با ایام تسخیر لانه جاسوسی برگزار شد و شاعران سرشناس انقلاب، سروده‌های خود را در پاسداشت شهیدان مبارزه با استکبار جهانی در ایران و سراسر جهان، ‌خواندند.

معراج شهدای مرکز در ضلع جنوبی پارک شهر، خیابان بهشت، کوچه معراج واقع شده است.

نظرات بسته شده است.