شهید حججی افتخار نظام است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار مهر،حجت الاسلام علی اکبر حدادیان در خطبه های این هفته شهرستان گفت: ارزش انسان ها در داشتن فرهنگ قرآنی است و هرکس بخواهد به پاداش معنوی دنیا و آخرت برسد باید قرآن را ترک نکنند.

وی افزود: در احادیث و روایات متعددی در خصوص منزلت انسان ها آمده است که جهادگرانی که در راه خداوند به هیچ توقعی از جان و مال خود میگذرند دارای مقامی والا در نزد پروردگار هستند.

حجت الاسلام حدادیان عنوان کرد: شهدای مدافع حرم و امنیت جزو جهادگران فی سبیل الله هستند که برای دفاع از اسلام و آرمان های نظام در برابر مستکبران می ایستند.

امام جمعه موقت شهرستان بشرویه نیز در ادامه شهادت مدافع حرم محسن حججی دلاورمرد اسلام را تسلیت گفت و افزود: وجود چنین انسان هایی که با خلوص دل به جنگ با دشمن میروند تا آسیبی به اسلام و حرمین مطهر وارد نشود باعث افتخار نظام ما هستند.

امام جمعه موقت بشرویه گفت: هم اکنون دیگر تروریست ها و تکفیری ها از وجود چنین مدافعان غیوری وحشت کرده اند و انشالله به زودی نابود خواهند شد.

حجت الاسلام حدادیان در خطبه دوم خود ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ورود آزادگان به میهن گفت: اسرا و آزادگان ما نماد ملتی با استقامت و صبور بودند که در جنگ با بعثی ها به خوبی مقاومت کردند.

امام جمعه موقت شهرستان بشرویه به روز دحوالارض و اعمال این روز اشاره کرد و گفت: روزه گرفتن در این روز یکی از اعمالی ست که بسیار سفارش شده است.

سالروز شهادت امام جواد(ع) نیز از دیگر مناسبت هایی بود که امام جمعه موقت بشرویه به آن اشاره کرد.

نظرات بسته شده است.