شهید حججی ها تثبیت کننده اقتدار نظام هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا  به نقل از رودآور، شامگاه روز گذشته، «سردار مظاهرمجیدی» در یادواره 197 شهید فصل تابستان شهرستان تویسرکان و گرامیداشت شهید مدافع حرم محسن حججی با اشاره به جنایات های امریکا پس از کودتای 28 مرداد 32 و تاکنون به ویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی و راه اندازی جنگ هشت ساله و توطئه های شوم دیگر، گفت: استکبار جهانی جهانی و در رأس آن امریکای خونخوار به دنبال تضعیف جمهوری اسلامی ایران هستند و نقاط قوت و ارکان اساسی ما از جمله ولایت فقیه، مردم و روحانیت را هدف قرار داده اند.

دشمن به دنبال تفرقه اندازی در بین نیروهای دفاعی نظامی و انتظامی کشور است

وی اظهار کرد: از دیگر نقاط قوت نظام اسلامی ما وحدت نیروهای دفاعی نظامی و انتظامی کشور است و دشمن به دنبال تفرقه اندازی در بین ارتش، سپاه پاسداران، بسیج و نیروهای مسلح است و با ترفندهای بسیار این سازمان هاو ملت به شدت و مورد هجمه قرار می دهد.

فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) همدان افزود:  امریکا نه تنها به حمایت و به راه انداختن فتنه های بسیار به ویژه در سال 78 و 88 دست از جنایات خود علت ملت ما برنداشت، بلکه این روزها هم همچنان با جنگ نرم به سراغ جوانان ما آمده است و ما باید هوشیار باشیم تا در برابر این توطئه ها شکست نخوریم.

سردار مجیدی در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطر شهدا به ویژه 38 شهید عملیات مرصاد این شهرستان، ادامه داد: تعبیر شهید صیاد شیرازی از رزمندگان تویسرکانی و گردان انصار الحسین(ع) همدان در عملیات مرصاد به ملائکه ای بود که بر سر دشمنان فرود آمدند و این مطلب نشان از روحیه انقلابی و از جان خودگذشتگی شهدای ما دارد.

شهید حججی ها تثبیت کننده اقتدار نظام هستند

وی همچنین از صلابت و برق چشمان شهید حججی، شهید مدافع حرمی که در چنگان داعشی های تکفیری همچون کوه ایستاد و با وجودی که می دانست به زودی به شهادت می رسد غم به ابرو نیاورد، یاد کرد و گفت: امثال شهید حججی ها تثبیت کنند اقتدار نظام هستند و با آن که می دانند هر لحظه احتمال می رود سرشان از بدنشان زنده زنده بردیده شود، اما همچون کوهی استوار برای دفاع از اسلام و انقلاب سر می دهند تا دشمنان جنایتکار حرمت اسلام را زیر سوال نبرند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از رودآور در این مراسم همسر و فرزند شهید مجتبی کرمی از شهدای مدافع حرم و نیز فریدونی فرمانده پدافند هوایی شهید عسگری کرمانشاه حضور داشتند.

همسر شهید کرمی چفیه ریحانه را بر دوشش انداخت و سربلندی بر پیشانی اش و همچنان استوار ایستاده است همچون شیرزنان عرصه مقاومت.

نظرات بسته شده است.