مدیران با تأسی از شهیدان رجایی و باهنر به امور مردم رسیدگی کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار مهر، عبدالرضا محی الدینی در خطبه های امروز نمازجمعه مهریز با اشاره به اینکه در آستانه هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر قرار گرفته ایم، اظهار داشت: این دو شهید والامقام از خدمتگزاران واقعی مردم بودند و مردمی بودن آنها هرگز از اذهان مردم پاک نخواهد شد.

وی بیان کرد: مردم خواستار رئیس جمهورو دولتمردان مردمی هستند تا علاوه بر درک و حس مشکلات مردم، در راستای رفع این مشکلات بکوشند.

امام جمعه مهریز تصریح کرد: مهمترین درخواست مردم از مسئولان و دولتمردان، پیگیری برای رفع مشکلات در حوزه های مختلف اقتصادی و اجتماعی است.

وی اظهار امیدواری کرد: مسئولان نظام با تأسی از شهیدان رجایی و باهنر برای رسیدگی به مطالبات مردم و احقاق حقوق آنها تلاش کرده و از هیچ کوششی دریغ نکنند.

محی الدینی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توطئه های مختلف دشمنان در ادوار مختلف بیان کرد: دشمن تهاجم فرهنگی و نفوذ فرهنگی را در رأس کار خود قرار داده و در این زمینه از هیچ کوششی فروگذار نمی کند.

وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب بارها در مورد نفوذ دشمن هشدار داده اند و همگان باید در برابر توطئه نفوذ هوشیارانه عمل کنند.

محی الدینی همچنین یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دوران مقدس، شهدای مدافع حرم به ویژه شهید حججی را گرامیداشت و جنایت های داعش را حاصل حمایت های آمریکا و انگلیس و صهیونیست ها دانست.

امام جمعه مهریز خاطرنشان کرد: قصاوت این اشرار و تروریست ها در منطقه ادامه دارد و امیدواریم با یاری خداوند متعال و دلاوری دلاورمردان مدافع حرم، هرچه سریعتر ریشه این جنایتکاران که به اسم اسلام جنایت می کنند، خشک شود.

وی تاکید کرد: شهید حججی و دیگر شهدای مدافع حرم برای دفاع از حریم اهل بیت (ع) به مبارزه با یزیدان زمان پرداخته اند و به طور قطع دست یاری خداوند با آنهاست.

نظرات بسته شده است.