اصفهان قهرمان مسابقات بین المللی کاراته «جام نقش جهان» شد/ بوشهری ها برنده کاپ اخلاق شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازصاحب نیوز؛  در این مسابقات که روز جمعه در نجف آباد برگزار شد تیم اصفهان اول-هرمزگان دوم مرکزی و فارس بطور مشترک مقام سوم را به دست آوردند و کاپ اخلاق نیز به تیم بوشهر اهدا شد.

براساس این گزارش دومین دوره مسابقات بین المللی سبک شوتوکان جام نقش جهان بزرگداشت شهید مدافع حرم محسن حججی در بخش آقایان با حضور 770 نفر شرکت کننده از 25 استان کشور و وزرشکارانی از کشور های عراق، پاکستان، تاجیکستان، فیلیپین و افغانستان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد که به نام شهید حججی نامگذاری شده، برگزار شد.
این دومین دوره مسابقات بین المللی سبک شتوکان است که درشهرستان نجف آباد و درسالن تختی دانشگاه این شهرستان برگزار شد و مسابقات بخش بانوان این رقابت ها نیز طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده درهمین مکان برگزار خواهد شد.
این دومین دوره مسابقات بین المللی سبک شوتوکان است که درشهرستان نجف آباد و درسالن تختی دانشگاه این شهرستان برگزار و مسابقات بخش بانوان این رقابت ها نیز طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری درهمین مکان برگزار خواهد شد.

نظرات بسته شده است.