بزرگداشت شهید حججی و شهدای مدافع حرم درخراسان جنوبی برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد ملایی صبح شنبه در جمع خبرنگاران اظهارکرد: ویژه برنامه بزرگداشت شهید حججی، شهدای مدافع حرم و میثاق با شهدای گمنام فردا یکشنبه در محل مسجد امام حسین (ع) برگزار خواهد شد.

 وی با اشاره به آیه «الذین امنوا و هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عند الله» بیان داشت: شهادت گوهری گرانبها است که موجب تداوم، ثبات و حفظ امنیت انقلاب اسلامی ایران در مقابل بدخواهان شده است.

 وی افزود: خداوند این نعمت بزرگ را نصیب بندگان مخلص خویش نموده است و هجرت از زمین خاکی و همنشینی با اولیا و مقربان درگاه الهی را توفیق بزرگی دانست که نصیب هر کسی نخواهد شد.

وی ادامه داد: دشمنان اسلام در پی شکست های مفتضحانه و پی در پی توسط جهبه مقاومت، با اقدامات غیر انسانی سعی در تقویت روحیه شکست خورده خویش دارند.

 وی افزود: اینگونه اقدامات نشان از استیصال و درماندگی و به شماره افتادن نفس های این درنده خوها دارد که به زودی انشا الله شجره خبیثه وهابیت و دشمنان اسلام به طور کامل نابود خواهند گشت و جهان اسلام از لوث وجودشان پاک خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: با توجه به ورود شهدای گمنام و عطرآگین شدن فضای استان و ضرورت حفظ روحیه ایثار و شهادت طلبی، مراسم تجدید میثاق با شهدای والا مقام شهید سرافراز محسن حججی و شهدای مدافع حرم و میثاق با دو شهید گمنام میهمان استان، 29 مرداد ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد امام حسین (ع) بیرجند برگزار خواهد شد.

نظرات بسته شده است.