جوانان ما ریشه در صحرای کربلا دارند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، مراسم بزرگداشت و تجلیل از مقام شهید مدافع حرم «محسن حججی» روز گذشته 27 مرداد ماه با حضور جمعی از یاوران‌نماز سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه، اهالی روستای سنگاچین، بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و کانون شهید محمد علی لطفیان سرگزی در اردوگاه مهر شهرستان بندر انزلی برگزار شد. 
حجت‌الاسلام محمود لطفیان‌سرگزی مدیر عامل مؤسسه صحیفه سجادیه و رساله حقوقیه در این مراسم با اشاره به اینکه شهید محسن حججی در زمینه ترویج و تبلیغ کتاب و اقامه نماز الگو بود، گفت: شهادت این مدافع حرم زنگ خطری برای تمام دنیا نسبت به افراطی‌گری تروریست هاست. 
وی قهرمانان واقعی را شهدای مدافع حرم دانست و افزود: اینگونه شهادت بزرگترین مدال افتخار در جهان است. 
حججی وخانواده‌اش بدون شک مصداق و جلوه بارز تربیت قرآنی‌اند
حجت‌الاسلام لطفیان‌سرگزی افزود: امروز داعش و تکفیری‌ها سرباز خط مقدم اسرائیلی‌ها هستند بیاییم برای حفظ عزت به عوامل اصلی قدرت یعنی اعتقادات و باورهای مذهبی تکیه کنیم و باور کنیم جوانان ما ریشه در صحرای کربلا دارند. 
کارشناس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم شهید محسن حججی را نماد رادمردی افرادی دانست که برای دفاع از ارزش‌ها در برابر یزیدیان زمان ایستادگی کردند. 
مدرس مرکز تخصصی نماز با تجلیل از استاد اخلاق حجت‌الاسلام محسن قرائتی گفت: شهید محسن حججی نماد عزت و اقتدار ایران است و به ما آموخت خط سرخ شهادت خاطره نیست و شهادت او تداعی واقعه عاشورا بود. 
وی در پایان با اشاره به سخنان آیت‌الله محمد رضا آدینه‌وند لرستانی گفت: جمعیت هلال احمر بازوی توانمند و یکی از پایه‌های اصلی نظام فرهنگی کشور است.

نظرات بسته شده است.