حرف دل همسر شهید کرمی به همسر شهید حججی/به حال تو غبطه می خورم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رودآور؛ انتشار خبر اسارت و بریده شدن سر شهید محسن حججی از شهدای اخیر مدافع حرم در سوریه به دست داعشی های تکفیری هرچند مردم ایران را داغدار کرد، اما آن نگاه پر صلاب شهید در لحظه اسارت که نشان از هیبت و غیرت او در راه دفاع از اسلام داشت که با الگوگیری از سنت علوی آموخته بود در هر کوی و برزی سبب شد تا عزت ایرانی بیش از پش به رخ جهانیان کشیده شود.

نگاه منتظر خانواده های این شهدا و فزرندانش را به هیچ قیتمی نمی توان خرید و تنها یک همسر شهید شاید این روزها آنچه در دل همسر شهید حججی می گذرد را درک کند و بس.

همسر شهید مجتبی کرمی از شهدای مدافع حرمی که سال گذشته به شهادت رسید در گفت و گو با خبرنگار رودآور گفت: جایگاه والای شهدا بر کسی پوشیده نیست و من هنگام بیان درد و دل کردن با همسرم می گویم، میدانم که این روزها به یاری که تازه به تو پیوسته است و همچون سالار شهیدان سر در بدن ندارد، خبطه می خوری و منم هم به همسر شهید حججی غبطه می خوردم، او سری در بدن ندارد حسین ونه به شهادت رسید.

وی اظهار کرد: من همچون هر ایرانی دیگری آن لحظه اسارت شهید حججی و نگاه سرشار از ایمان و اعتقاد راسخ او را دیدم، نگاهی که نمونه بارز یک شجاعت درونی که در چشمانش نمایان شده و مظهر اقتدار مدافعان حرم در برابر دنیای کفر بود.

همسر شهید مجتبی کرمی افزود: این واقعه اندوهناک گرچه در ظاهر مصیبتی است که خانواده شهید حججی و یک ملت را عزادار کرده است، اما باید به همسر و خانواده این شهید هم تسلیت گفت و هم تبریک، شهید حججی در راه اسلام و حقانیت سر از بدنش بریده شده و جان داد، در این مصیبت زیبایی معنوی ویژه ای نهفته است، چرا که دینداران واقعی دوست دارند که لحظه به لحظه زندگیشان همچون مولایشان اباعبدالله الحسین(ع) باشد و خود را نزدیک به آنان می کنند.

وی تصریح کرد: این روزها واقعه تلخ عاشورا بیشتر از همیشه تکرار می شود تا جهانیان به حقانیت اسلام پی ببرند، شهدای مدافع حرم جان می دهد برای ثابت نگه داشتن ستون خیمه اسلام.

نظرات بسته شده است.