شهید حججی اقتدار ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشید/استکبار به‌دنبال سلب هویت ماست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، به نقل از کوثرخبر، بختیار محمدی، کارشناس مسائل فرهنگی اظهار کرد: تداوم، استمرار و همچنین ریشه های بلند و تنومند انقلاب اسلامی با مقاومت و ایثار و شهامت مدافعان حرم عجین شده و با روح بزرگ انسان های آزاده و جان برکف شکل گرفته است.

وی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس مردان بی ادعایی بودند که به اسارت، لباس آزادگی پوشاندند و حال مدافعان حرمی هستند که بی پروا با نمایش اقتدار و ایستادگی خود دشمنان را اسیر شهامتشان کرده اند.

این کارشناس فرهنگی خاطر نشان کرد: شهید حججی هم همچون رزمندگان دروان دفاع مقدس، نشات گرفته از واقعه عاشورا، صلابت و اقتدار ایران اسلامی را باری دیگر به رخ جهانیان کشید و این نشان دهنده ضرورت توجه به مسئله ایثار، شهامت و شهادت در جامعه و مبارزه با تروریست است.

محمدی با بیان اینکه استکبار تشنه سلب هویت ما است، افزود: اینکه برخی ها صدای دشمن می شوند، طبل رسوایی استکبار را می کوبند و در بحث دفاع از حرمین و مقاومت در برابر دشمن منفعل عمل می کنند یقین داشته باشید که خود فروخته اند و حتی نمی دانند که چگونه خود را اسیر خواسته های دشمن کرده اند.

کارشناس مسائل فرهنگی اضافه کرد: با وجود چنین تفکرات مسموم و خصمانه که از سوی دشمن خط دهی می شوند و بی قانونی را در جامعه ترویج می دهند، بحمدالله مقاومت مردم ایران اسلامی در برابر کفار، ایستادگی مدافعان حرم و شهادت مقتدرانه شهید حججی‌ها، حجت را بر همگان تمام کرده است؛ این اصل بر گرفته از روحیه جهادی و مقاومت و از خودگذشتگی بوده و انتقال فرهنگ انقلابی از دفاع مقدس به نسل های امروز نظام اسلامی است تا همچون گذشته با صلابت در منطقه مطرح شوند.

نظرات بسته شده است.