قدم نهادن در صراط حسین “سَر” می خواهد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از انقلاب نیوز، بزرگی روح او و آمادگی روح او برای پرواز درسی برای ما بود تا بدانیم ایمان واقعی به صراط مستقیم، امام حسین علیه السلام و خدا یعنی چه. خود همین شهادت ها نشانه ای برای حکوت های سلطه است تا بدانند که جوانان این مرز و بوم اینچنین تربیت یافته اند. اینچنین پای آرمان های انقلاب و اسلام جان بر کف می ایستند.

محسن حججی حالا ستاره ای نه فقط برای خانواده اش، نه برای یک شهر که در آسمان یک میهن است که با جاودانگی می درخشد. او با نگاه عزت مندانه اش در اسارت پیام روشنی برای تمام مسئولینی داد که چند روز پیش برای سلفی گرفتن با یک زن جنگ داشتند.

 

احترام او به خانواده و مخصوصا پدر و مادرش در آخرین روز وداع پیام روشنی بود برای تمام خانواده ها، این است اسلام ناب محمدی، این است قدم نهادن در راه اهل بیت عصمت و طهارت، این است آن چیزی که با صد ها کتاب نمی توان آن را به زبان آورد.

 

چگونه می توان درباره این شهید نوشت؟! قلم نمی تواند این همه بزرگی را در یک جوان 26 ساله به روی کاغذ بیاورد.

 

با وداع غم انگیزش و با وصیت به همسر و فرزندش یک رسانه تمام عیار شد در هیاهوی تمام رسانه های دنیا که می خواهند اسلام را سیاه جلوه کنند.

 

وقتی به چهره این شهید نگاه می کنی می بینی که تمام عیار نه فقط پای آرمان های نظام و انقلاب بلکه پا در رکاب آرمان های پیغمر و اسلام ایستاده است.

 

امروز پس از شهادت محس حججی ها است که امنیت به ارمغان رسیده است و باید به گوش کسانی که با مذاکره به دنبال امنیت هستند فریاد زد که "تعامل با دنیا بد نیست اما عزت ایرانی نباید پایمال شود، راه ما راه عزت سرخ عاشوراست".

 

مسعود فراهانی

نظرات بسته شده است.