محسن افشانی: زندگی آرام را مدیون شهدایی چون محسن حججی هستیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی برنامه خوشا شیراز، برنامه این هفته با حضور محسن افشانی بازیگر جوان سینما، تئاتر و تلویزیون ،خواننده جوان عرصه موسیقی  علی اکبر قلیچ و سید عبدالرزاق موسوی از آزادگان سرافراز با اجرای محسن آزادی از ساعت 10 از شبکه فارس و شبکه شما پخش شد.

خوشا شیراز این هفته به احترام شهید محسن حججی با برنامه زنده رود اصفهان که این هفته میزبان خانواده این شهید گرانقدر بود، ارتباط مستقیم و زنده برقرار کرد. در ادامه گزارشی مختصر از برنامه این هفته را با هم می‌خوانیم.

محسن افشانی در این برنامه گفت: من، شاهرخ استخری، سیاوش خیرابی و خانم قریشی از تلویزیون در سریال‌های آقای سهیلی‌زاده شروع کردیم و در دل مردم جا گرفتیم مایه ناراحتی است که تلویزیون ملی ما بسیاری از مخاطبانش را از دست داده است. 

وی با بیان اینکه با ظهور شبکه‌های اجتماعی مردم درگیرتر شدند افزود: با آمدن انواع گوشی‌ها و تبلت‌ها ارتباطات انسانی یک مقدار زیر سوال رفته است. 

افشانی با بیان اینکه ما زندگی‌مان را مدیون شهدایی چون شهید محسن حججی هستیم، بیان کرد: ما به این عزیزان بسیار مدیونیم. وقتی محسن حججی شهید شد  من ویدئویی را برای عرض تسلیت  برای خانواده شهید حججی ضبط کردم. 

سید عبدالرزاق موسوی آزاده سرافرازی که 119 ماه در بند اسارت رژیم بعثی بودند در خوشاشیراز گفت:عراقی‌ها می‌خواستند نشان دهند که اُسرای ایرانی که نمادی از ملت ایران هستند، بسیار شکننده هستند و به راحتی می‌شود آنها را به زانو درآورد برای همین آزارهای مختلف روحی و جسمی را بر ما اِعمال می‌کردند. 

وی با بیان اینکه ما هم با استقامتی که داشتیم نقشه آنها را به هم می‌ریختیم ما در اردوگاه فرصتمان را از دست نمی‌دادیم و حتی برای ورزش و تمام کارهای دیگرمان برنامه‌ریزی داشتیم، افزود: ما برای دفاع از ارزش‌های خاک و کشور و دینمان اسیر شدیم و برای همین اعتقادی که داشتیم و انس با قرآن و معارف دینی  بسیار به ما کمک می‌کرد تا ما دچار تزلزل نشویم و با استقامت و مقاومت دوران اسارت را طی کردیم.

نظرات بسته شده است.