مدافعان حرم نبودند باید در شهرمان می‌جنگیدیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صدیف بدری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدافع حرم (حججی) و رشادت‌های شهدای مدافع حرم و همه شهدای دفاع از اسلام و انقلاب، گفت: اقتدار ملی و منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران مدیون ایثارگری رزمندگان، شهدا و خانواده‌های آنان است که توانسته مدافع حقوق ملت های مظلوم منطقه باشد و به دشمنان اجازه ندهد تا بخواهند به ارزشها و خاک کشورمان تعرض و خدشه کنند.
وی در واکنش به اقدامات خبیثانه و مرموزانه دشمنان اسلام و برخی وابستگان آنها در داخل برای زیر سئوال بردن ایثارگری مدافعان حرم، گفت: به خیلی‌ها ثابت شده که اگر ایثارگران و برنامه ریزی و تدابیر نظام جمهوری اسلامی ایران در خصوص برخورد با مسایل تروریستی نبود و رزمنده ها و جونان غیور ایران اسلامی جلوی داعشی‌ها در حرمین شریفین نمی ایستادند، وضعیت داخلی ما بدتر از عراق و سوریه بود و امروز باید در خیابان های شهرمان می جنگیدیم.
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با بیان این که اقتدار و توانمندی و بازدارندگی نظام ما در سایه تدابیر مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: همه باید به این ایثارگری ها ارج و احترام بگذارند و حمایت کنند و آن را قدر بدانند.
وی افزود: همان طوری که رهبر معظم انقلاب فرموده اند همه زیر بار منت شهیدان هستیم و هر کس در جهت فراموش شدن یاد شهیدان یا اهانت و بی‌اعتنایی به خانواده‌های آنان کاری انجام دهد، در واقع به کشور خیانت کرده است.
بدری گفت: همچنان که در دوران هشت سال دفاع مقدس با وحدت و همدلی در مقابل دنیا ایستادیم، در شرایط کنونی نیز با افزایش روز به روز اقتدار ایران اسلامی جواب همه دشمنان و داعش ها را خواهیم داد و لذا هر فرد، گروه و یا تشکیلاتی قدر این رشادت ها را نداند محکوم به شکست است و از ملت سیلی سختی می‌خورد.

مراسم یادبود شهید «محسن حججی» از شهدای مدافع حرم، شامگاه جمعه با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌ شهدای مدافع حرم اردبیل و مسئولان استانی در اردبیل برگزار شد.

نظرات بسته شده است.