گرامیداشت یاد وخاطره شهیدمحسن حججی در شهرستان لالی برگزار شد + عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از لالی نیوز، به‌منظور پاسداشت و تجلیل از مقام شامخ شهدای مدافع حرم، مراسم بزرگداشت شهید محسن حججی در مسجد جامع شهر لالی برگزار شد.

در این مراسم و محفل نورانی جوانان ، مسئولین و مردم شهید پرور شهر لالی به یاد شهید با صلابت ایران اسلامی شهید حججی که مشابه شهدای دشت کربلا سر از پیکر مطهرش جدا شد و راست قامتانه با ایستادگی خود از شریعت، اسلام و دین دفاع کرد، مراسم سینه‌زنی و روضه‌خوانی به یاد این شهید برگزار کردند و یاد و خاطره آن دلاورمرد ایران اسلامی را گرامی داشتند.

گفتنی است شهید محسن حججی، از جهادگران و اعضا فعال مؤسسه شهید احمد کاظمی که در عملیاتی مستشاری نزدیک مرز سوریه با عراق به اسارت گروه تروریستی داعش درآمد، پس از دو روز به دست تروریست‌های تکفیری در سوریه به فیض شهادت نائل شد. این جهادگر فرهنگی از فعالین ترویج و تبلیغ کتاب بود و اقدامات جهادی را در اردو‌های سازندگی برای خدمت به مناطق محروم انجام داده و از خادمین راهیان نور در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس بود. شهید حججی ۲۵ ساله و اصالتاً اهل نجف آباد اصفهان بود که از وی فرزندی دو ساله به یادگار مانده است.

نظرات بسته شده است.