برخی ها در کشور حرف دل دشمن را می زنند/ شهید حججی ثابت کرد عاشورا تداوم دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از زیتون خبر، حجت‌الاسلام سید محمدرضا شفیع امامی در مراسم یادبود ۸ شهید والامقام آرمیده در جوار امامزاده صلاح الدین(ع) خورگام و یادبود شهید جهادگر مدافع حرم محسن حججی، اظهار کرد: شهدا با نثار جان خود با خدا معامله کردند و به سعادت رسیدند.

وی ضمن قدردانی از متولیان برگزاری مراسم یادبود شهدا، استمرار و تداوم برنامه هایی که یاد و خاطره شهدا را احیا می کند را خواستار شد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ پیام نور گیلان، ادامه راه شهدا را وظیفه همه دانست و گفت: امروز برخی از حرفهای دشمن از دهان کسانی خارج می شود که خودی هستند.

حجت الاسلام امامی بیان نمود: برخی از اسلام فقط گل و بلبل آن را می خواهند، کاری به اهمیت ظلم ستیزی و ایستادگی در برابر ظلم و ظالم را ندارند.

وی با تاکید بر اینکه دشمن تمام عزم خود را جزم کرده است تا دین و ایمان ملت را تضعیف کند، گفت: دشمن با تمام توان در صحنه است اما مقابله با این توطئه ها قابل توجه نیست.

این مسئول با بیان اینکه دشمن در مقابله با کشور ایران رویکرد برد برد ندارد، گفت: دشمن فقط به فکر برد و منافع خودش است.

حجت الاسلام امامی، ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهید حججی بیان نمود: عاشورا درس ایثار و ایستادگی است و شهید حججی با شهادت خود به همه ثابت کرد راه و رسم و درس عاشورا تداوم دارد.

وی با بیان اینکه چنین روحیه ای باید در تمامی ارکان جامعه جریان داشته باشد، گفت: مقابله با اختلاس ها و نجومی بگیران موجب خشنودی شهدا می شود.

نظرات بسته شده است.