شهدای گمنام، ذخایر الهی برای تقویت فضای معنوی و ایثارگری جامعه هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی داورنیا در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران، با اشاره به ورود شهدا به استان اظهار کرد: ورود شهدای گمنام علاوه بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره رزمندگان اسلام باعث قوت قلب و آرمان گرایی اسلامی مردم می شود چرا که در این دوران از تاریخ بسیاری از اجنبی های طاغوتی همچون آمریکا و انگلیس بسیار ریزبینانه، فرهنگ اسلامی ما را با انتشار عکس، فیلم و مطالب حرام مورد هدف قرار داده اند مسلما مراسم پاسداشت این شهدای گرانقدر باعث وطن پرستی اسلامی جوانان ما می شود.

وی افزود: اگر این شهدا نبودند مسلما حال و روز ما با سوریه و یمن فرق چندانی نداشت و شهدای گمنام که تنها با خدای خود عهد و پیمان بستند؛ ضامن امنیت و آرامش امروزمان می باشند.

داورنیا بیان کرد: امروز یاد شهید قهرمان محسن حججی در جهان فراگیر شده است و این شهدا هم مانند شهید حججی برای دفاع از حرم اهل بیت عصمت و طهارت و در راه خدا به میادین جهاد فی سبیل الله رفتند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران چابهار گفت: اگر فرهنگ پاسداشت شهدا فراگیر شود مسلما تبعات مثبت دنیوی و اخروی برای جامعه خواهد داشت به طوریکه رضایت خدا در گرو رضایت شهداست، ما با پیش برد راه اهل بیت و عمل به مقدسات اسلامی خون شهدا و دل هایشان را زنده و خشنود نگاه خواهیم داشت و این رضایت خداوند را به همراه دارد.

وی با بیان اینکه عیار اخلاص شهدای گمنام بالاست، خاطرنشان کرد: شهدای گمنام ذخیره‌ایی هستند که خداوند به ملت ایران ارزانی داشته تا فضای معنوی و ایثارگری در جامعه تقویت شود؛ شهدای گمنام دارای قدمتی هستند که با حضورشان زوایای جدیدی از دفاع مقدس آشکار می‌شود.

داورنیا شهدای گمنام را یکی از ناگفته‌های جنگ دانست و متذکر شد: شهدا با ورودشان موجی را ایجاد می‌کنند که فضای جامعه را عطرآگین کرده و این جزو رمز و راز کار خداست.

نظرات بسته شده است.