شهید حججی، اوج عظمت و بزرگ منشی جوان بسیجی ماست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری مهر ، سردار حسین رحیمی با اشاره به شهادت مظلومانه شهید حججی گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران از امنیت بالایی در سطح جهان برخورد دار است و این امنیت و آرامش را شهیدان برای ما به ارمغان آورده اند.

وی افزود: امروز تصاویری که از شهادت حججی به دنیا مخابره شده است اوج عظمت و بزرگ منشی ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشانده که چگونه جوان بسیجی ما حتی در آستانه کشته شدن هم از خود ذره ای عجز و ناتوانی نشان نمی دهد.

رئیس پلیس پایتخت خاطر نشان کرد: ایران اسلامی امروز به برکت خون پاک شهیدان گرانقدرمان و رهبری های داهیانه مقام عظمای ولایت و مردم همیشه در صحنه و حماسه ساز خود در اوج قله های اقتدار می درخشد.

سردار رحیمی خاطرنشان کرد: همانطور که امام خمینی می فرمودند که «بکشید ما را ملت ما زنده تر می شوند» شهادت نیز عطر حماسه و دلیری را در کشور ما می پراکند و هر شهیدی که به این جرگه اضافه می شود در حقیقت بر اقتدار نظام ما می افزاید؛ موضوعی که دشمنان ما از آن غافلند و صرفا از موضع ضعف به آن می نگرند در حالیکه این مهم برای ما افتخار بزرگی محسوب می شود و شهادت برای ما عزت است.

وی گفت: شهادت هنر بزرگ مردانی است که از جان، مال و تعلقات دنیایی گذشتند و با فراغ بال و سبک بار بسوی خدا شتافتند و خود را ابدی کردند آری براستی که شهیدان هنرمندانی هستند که با هنر شهادت خود را به ابدیت پیوند زدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: ما سربازان ولایت هستیم و تا آخرین قطره خون خود در دفاع از آرمان های امام راحل و فرامین مقام معظم هبری لحظه ای عقب نخواهیم نشست و در این راه تا آخر ایستاده ایم.

نظرات بسته شده است.