نگذارید دشمن اشک چشم هایتان را ببیند / قرآن بخوانید + فیلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، یک هفته‌ای است که خبر شهادت «محسن حججی» از دلاوران و پاسداران حریم اهل‌بیت(ع) دلهای مردم ایران زمین و حتی خارج‌نشینان را متوجه خود کرده است، شهید جهادگری که در عملیات مستشاری نزدیک مرز سوریه با عراق به اسارت گروه تروریستی داعش درآمد و پس از 2 روز به صورت مظلومانه و در عین حال مقتدرانه به دست تروریست‌های تکفیری در سوریه شهید شد.

اصناف و گروه‌های مختلفی در طول این مدت به دیدار خانواده معظم این شهید والامقام رفتند و ضمن ادای احترام به مقام شامخ این شهید به خانواده شهید حججی سرسلامتی و تسلیت گفتند.

جامعه قرآنی کشورمان مشتمل بر تعدادی از قاریان، حافظان و مسئولان قرآنی نیز هفته گذشته به دیدار  این خانواده شهید رفتند و مراسم بزرگداشتی نیز بدین منظور در مصلای بزرگ نجف آباد اصفهان منعقد شد.

در فواصل این برنامه مجری شبکه قرآن و معارف سیما با خواهران شهید حججی به گفت و گو پرداخت. یکی از خواهران این شهید والامقام اظهار کرد: آقا محسن همواره به ما توصیه می‌کردند تا ما قرآن بخوانیم و در آخرین وصیت‌نامه خود نیز عنوان داشت اگر غم و اندوهی به سراغتان آمد، به تلاوت قرآن بپردازید.

در ادامه فیلم کامل این گزارش را مشاهده خواهید کرد:

 

 

نظرات بسته شده است.