افتتاح وکلنگ زنی ۷۵ پروژه در هفته دولت در سپیدان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مارگون ؛شبیر زارع خفری فرماندار سپیدان در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستادگرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: هفته دولت فرصت مناسبی است تا خدمات دولت به نحو مطلوب تری در جامعه انعکاس یابد ، از این رو می طلبد برنامه ریزی دقیقی نسبت به این مسئله داشته باشیم تا خروجی مناسبی حاصل شود.

وی با تاکید براینکه پروژه هایی که دارای کیفیت و کمیت هستند در این هفته باید افتتاح شوند، تصریح کرد:امسال در هفته دولت ۷۵پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۰۰میلیارد ریال در سه بخش مرکزی، همایجان وبیضا افتتاح خواهد شد.

زارع خفری همچنین افزود:تعداد ۵ پروژه عمرانی نیز با اعتبار اولیه بالغ بر ۵ میلیارد ریال در شهرستان کلنگ زنی خواهد شد.

فرماندارسپیدان شهیدان رجایی و باهنر را دو الگوی بزرگ شاخص دولت در نظام جمهوری اسلامی توصیف کرد وافزود:همیشه عزت ، اقتدار، آزادگی ، بزرگواری وبزرگ منشی شهیدان رجایی وباهنر سرلوحه کار ما بوده است و ماهمه هفته دولت را گرامی میداریم که مردم بگوییم کارمندان دولت تلاش کرده اند و به دنبال معیشت مردم بوده اند وبه دنبال راهکاری بوده اند که بتوانند وضعیت مردم وکشور را بهتر کنند پس ضرورت دارد در این هفته اگر واقعا تغییری نسبت به سال گذشته انجام گرفته است را با افتخار،عشق وعلاقه بیان کنیم نه فقط این هفته را بعنوان یک عرف در جامعه برگزار کنیم.

زارع خفری هفته دولت را فرصتی مناسب برای آسیب شناسی عملکرد یکساله دانست وافزود:شاید هیچ کدام در سال آینده ،هفته دولت نباشیم اما می بایست هفته دولت در سال آینده بهتر از امسال باشد پس چه خوب است ضعف های خودرا مکتوب کنیم تا به دولت ارائه شود و سعی کنیم خدماتی را که انجام داده ایم صادقانه بیان کنیم و درکنار آن نیز ضعف های خود را نیز صادقانه مطرح کنیم.

فرماندارسپیدان حضور تمامی مسئولین را در برنامه های این هفته الزامی برشمرد وتصریح کرد:اگر ما روزی را گرامی میداریم باید در راستای تقویت و عزت آن روز گام برداریم و اگر قرار است کاری را انجام دهیم می بایست آبرومندانه باشد زیرا شخصیت ما بالاتر از آن است که یک کار را فقط جهت رفع تکلیف انجام دهیم.

در ادامه جهانخواه معاون فرماندار سپیدان اظهار داشت: هفته دولت یادآور ایثارگری شهیدان رجایی و باهنر است، شخصیت هایی که از تمام توان خود برای خدمت به مردم استفاده نموده و جانشان را برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی وارزش های دینی نثار کردند.

وی اطلاع رسانی و ارائه گزارش خدمات دولت دراین هفته را موجب جلب اعتماد ورضایت مردم بیان کرد وافزود: زمانیکه مردم بطور آشکارا از عملکرد ما و دولت آگاه گردند قطعا میزان اعتماد آنها نیز افزایش خواهد یافت.

معاون فرماندار سپیدان حضور مردم را در برنامه های مختلف این هفته مهم وتاثیرگذار برشمردوتصریح کرد: تعامل و همراهی مردم و دولت همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است و بر این اساس اطلاع رسانی از دستاوردهای دولت و امید به مردم می تواند در تقویت این همدلی و همزبانی میان دولت و ملت و همچنین امیدواری مردم و استواری دولت در خدمت رسانی بیشتر تاثیر گذار باشد.

سرهنگ رستمی فرمانده سپاه شهرستان افتتاح پروژه ها را نماد خدمتگزای مسئولین به مردم دانست وافزود:می بایست در این ایام برنامه های فرهنگی نیز در کنار برنامه های عمرانی پررنگ باشند.

وی بااشاره به شهادت غرور آفرین شهید مدافع حرم شهید حججی اظهار داشت:شهید حججی در شرایطی شهید می شود یک عالم را متحیر میکند و به عالمیان ثابت می کند که افتخار ما، شهیدان ما هستند.

در پایان این نشست مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان به تشریح دیدگاه های خود جهت برگزاری باشکوه برنامه های هفته دولت پرداختند.

نظرات بسته شده است.