رفت ، رفت ؛ تا نکند سنگ به پیشانی گنبد بزنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری برنا ، چه شکوهی بیشتر از این که با پای خودت رفتی و بر روی دوش مردم برگشتی! تو به آرزوی دیرینه ات رسیده ای و با صلابت و شجاعتت در مقابل دشمن، به ایران عزت بخشیدی؛ اما امان از وقتی که کودکی بغض کرده در میان جمعیت چشم می گرداند تا شاید بتواند شوق تازه حرف زدنش را در گوش هایت خالی کند و وای از لحظه ای که با دیدن پیکرت، زنی جوان ناگهان پیر شد گر چه به گفته همسرت دشمن هیچگاه اشکهایش را نخواهد دید زیرا تو را فدایی حضرت زینب(س) کرده است.

حالا ای غرور آفرین ایرانی عکس هایت علاوه بر خیابان های شهر در فضاهای مجازی نیز دست به دست می چرخد که زیرش نوشته اند "مدافع حرم"؛ عکس هایی که حالا انگیزه ایستادگی و مقاومت در رزمندگان اسلام را در برابر استکبار جهانی دوچندان تقویت کرده است.

در این زمینه خالی از لطف نیست اگر بگوییم که چند سالیست مدافعان حرم همانند رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که رفتند و جنگیدند تا ذره ای از خاک ایران اسلامی به دست دشمن نیفتد، می روند تا جانشان را فدای عمه سادات کنند به گونه ای که در این راه اجازه نمی دهند دشمنان اسلام خدشه ای به اسلام و حرم مطهر ائمه اطهار(ع) وارد کنند.

علی ای حال گرچه هر روز شاهد میزبانی و دیدار از پیکر شهدای مدافع حرم هستیم که به دست تکفیری ها و داعشی ها در سوریه به شهادت رسیده اند اما شهادت این دلاورمردان آن هم با صلابت که اقتدار ایران اسلامی را صد برابر می کند انگیزه جریان مقاومت را در دیگر رزمندگان بیشتر کرده زیرا جریان مقاومت یک جریان اعتقادی است و شهادت ها نیز موجب رویش آن خواهد شد.

حال دشمنان بدانند که نسل چهارمی های انقلاب همین مدافعان حرمی هستند که برای دفاع از دین و ارزش ها جانشان را تقدیم اسلام کرده و شهادت مدافعان حرم نه تنها خللی در مقاومت ایجاد نخواهد کرد بلکه این شهادت ها انگیزه های رزمندگان را برای ایستادگی و مقاومت بیشتر خواهد کرد.

و اما کلام آخر اینکه پیام مدافان حرم همچون شهید حججی ها و غیره برای مسئولان حفظ اقتدار و عزت کشور و برای دشمن این است که ما مردمی دشمن شناس و دشمن ستیز هستیم که نه تنها در برابر دشمن کوتاه نخواهیم آمد، بلکه او را وادار به عقب نشینی خواهیم کرد.

 

 

نظرات بسته شده است.