شهید حججی مظهر اقتدار تمامی مدافعان حرم در برابر استکبار/صبر همسر محسن حججی حقانیت راه شهید را اثبات کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، نسرین کرمی همسر شهید "مجتبی کرمی" که یکی  از مدافعان حرمی بود که همزمان با ایام عزای ابا عبدالله الحسین (ع) در سوم محرم سال 94 به شهادت رسید در گفت و گو با خبرنگار ما در رابطه با انگیزه بخشی که  شهادت "شهید محسن حججی" برای مقاومت در برابر استکبار داشت، اظهار داشت: این روزها واقعه تلخ عاشورا مدام در حال تکرار است تا جهانیان به حقانیت اسلام پی ببرند.

 

 

وی ادامه داد: خبر اسارت و بریده شدن سر شهید محسن حججی همچون سالارشهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)  هرچند مردم ایران را داغدار کرد اما نگاه سرشار از غرور این بزرگ مرد نشان از هیبت و غیرت و شجاعت او در راه دفاع از اسلام داشت.

 

 

کرمی اذعان داشت: این شهید بزرگوار مظهر اقتدار تمامی مدافعان حرم در برابر استکبار بود و عزت ایرانی را بیش از گذشته به رخ جهانیان کشید.

 

 

وی ابراز داشت: ملت ما و نظام جمهوری اسلامی به وجود چنین جوانانی به خود می بالد و به واسطه خون پاک این شهید جبهه مقاومت به یاری خدا روز به روز مقاومتر و با اقتدار بیشتری به مسیر خود ادامه خواهد داد و به پیروزی های بزرگ خواهد رسید.

 

 

کرمی با اشاره به صبر همسر شهید حججی عنوان کرد:  صبر و استقامت همسر بزرگوار شهید حججی نشان از همراهی ایشان در این زمان حساس است.

 

 

وی تاکید کرد: همسر شهید محسن حججی با صبر خود حقانیت راه و مسیر را به همه ما ثابت می کند.

 

 

همسر شهید مدافع حرم اضافه کرد: همانطور که مقام معظم رهبری می فرمایند شهید حججی برای همه جوانان الگویی مبارز می باشد و به نظرم همسر ایشان نیز می تواند برای همه زنان سرزمینمان الگویی برجسته باشد.

 

 

وی در پایان بیان داشت: قطعا  شهید حججی با وجود چنین همراه و همسفری توانست به چنین جایگاهی دست پیدا کندو وجود چنین شیرزنانی می تواند انگیزه مقاومت در برابر کفر و استکبار را مضاعف کند.

 

نظرات بسته شده است.