نام‌گذاری کتابخانه مرکزی دانشگاه آزاد یاسوج به نام شهید«حججی»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کهگیلویه و بویراحمد، روز گذشته، 29 مردادماه در محل کتابخانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج و با حضور چهره‌های فرهنگی استان، روحانیت،  سرداران و یادگاران هشت سال دفاع مقدس، استادان و دانشجویان کتابخانه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج به نام شهید مدافع حرم محسن حججی نامگذاری شد.
 آرمین محمودی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز در این آیین معنوی گفت: شهدا چراغ راه هدایت بشر در همه دوران بوده‌اند و ما هرچه داریم از برکت وجود شهدا است.
 وی افزود: به رسم ادای احترام به شهدا، رفتاری کردن باورهای شهادت طلبانه دانشگاهیان و توجه به منویات مقام معظم رهبری، این واحد دانشگاهی در نظر دارد در هفته پایانی مهرماه جاری همزمان با شروع سال تحصیلی و با حضور فرهنگیان و ایثارگران، یادواره شهدای دانشگاه را بی‌نظیر و باشکوه برگزار کند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج اضافه کرد: کتابخانه این دانشگاه در دو بخش مجازی و عمومی تحت عنوان کتابخانه مرکزی مزین به نام شهید والا مقام محسن حججی نامگذاری می‌شود تا بدین وسیله در توسعه فرهنگ ایثار و شهادت سهمی هر چند کوچک داشته باشیم.

نام‌گذاری کتابخانه مرکزی دانشگاه آزاد یاسوج به نام شهید«حججی»

نظرات بسته شده است.