کوهگشت تخصصی بانوان فوتسالیست اصفهان به نام شهید «محسن حُججی»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اصفهان شرق؛ بازیکنان و مربیان آکادمی تخصصی فوتسال بانوان شهرستان اصفهان  صبح امروز با حضور در منطقه سلسله کوه های سره در گردنه ملا احمد ضمن فعالیت فرهنگی ورزشی با طبیعت بکر و زیبای خالق بی همتا در این منطقه آشنا شدند.

این کوهگشت که به میزبانی هیئت کوهنوردی بخش جلگه صورت گرفت که با حضور مسئولان هیئت فوتبال استان و شهرستان اصفهان به کار خود پایان داد.

امان اله حداد رئیس هیئت کوهنوردی بخش جلگه که میزبان این عزیزان و خانواده های آنان بود، ضمن قدردانی از حضور خانواده ها، این کار فرهنگی ورزشی را تقدیم به خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی کرد.

رضا دهقان رئیس هیئت فوتبال شهرستان اصفهان که مهمان افتخاری این کوهگشت بود ضمن قدردانی از برگزار کنندگان در مورد نحوه فعالیت و نوع عملکرد اکادمی تخصصی فوتسال بانوان شهرستان اصفهان و برنامه های اتی این هیئت به سخنرانی پرداخت.

منیره نیکدستی امور بانوان هیات فوتبال شهرستان اصفهان و مسئول فنی این آکادمی نیز ضمن ابراز خرسندی از این فعالیت اینگونه برنامه ها را در اولویت کاری آکادمی دانست و گفت: به زودی در اردویی دو روزه به یکی از استان های همجوار اصفهان نیز عزیمت خواهیم کرد و در مسابقاتی بازیکنان آکادمی را محک خواهیم زد.

این کوهگشت که با حضور ۵۰ بازیکنان هشت تا ۱۶ سال اکادمی و خانواده های انان برگزار شد، ضمن طبیعت گردی صعود به قله نیز داشت که توسط چندی از حاضران صورت گرفت.

این حرکت زیبای فرهنگی ورزشی با احترام به کلیه خانواده های شهدای گمنام حرم تقدیم به خانواده محترم شهید محسن حججی شد.

نظرات بسته شده است.