اجازه نمی دهیم خون شهید حججی پایمال شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ دوم خلبان مسعود روزخوش فرمانده پایگاه هوایی شهید بابایی اصفهان در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی، گفت: شهید حججی که با شهادت مظلومانه خود حماسه آفریدند برای ما افتخار بزرگی است.  

وی خطاب به پدرشهید حججی اظهار داشت: مردم ایران فرزند شما را در زمان خداحافظی با خانواده، احترام به پدر و مادر، دوران اسارت و شهادت دیدند و بر این اساس همه مشتاق دیدار شما هستند.  امنیت، آسایش و آرامش کنونی کشور به برکت خون شهدای عزیز بخصوص شهدای مدافع حرم است.

امیر روزخوش گفت: فرزندان دلاور ایران در پایگاه هوائی شهید بابایی در ۸ سال دفاع مقدس بیش از ۲۵۰ شهید و ۱۲۰ جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند که بیش از ۵۰ نفر از آنها از خلبانان جنگنده های این پایگاه بودند.

وی در پایان تصریح کرد: نیروهای این پایگاه با فلسفه شهید و شهادت آشنا هستند و اجازه نمی‌دهند خون شهیدان بخصوص شهید محسن حججی پایمال شود.

 محمدرضا حججی پدر شهید محسن حججی نیز در این دیدار گفت: شهیدان وظیفه خود را انجام داده و در درگاه الهی جایگاه ویژه ای دارند که امید است آنها در پیشگاه خداوند، شفاعت ما را هم بکنند.

نظرات بسته شده است.