رشادت شهید حججی عزت نسل جدید را به رخ جهانیان کشید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، سردار محمدرضا میرحیدری، فرمانده انتظامی استنا گیلان امروز در جمع کارکنان نیروی انتظامی با بیان اینکه رشادت شهید حججی عزت نسل جدید جوانان انقلاب در دفاع از ارزش های اسلامی را به رخ جهانیان کشید، اظهار کرد: نسل جدید درست مثل نسل های گذشته با شجاعت در مقابل تمامیت کفر ایستادگی می کند.
سردار میرحیدری با اشاره به مسئولیت خطیر نهاد مقدس عقیدتی سیاسی برای تقویت بنیه اعتقادی کارکنان، تصریح کرد: استفاده از ظرفیت معنوی و بابرکت روحانیت، پلیس را در انجام وظایف‌اش یاری می‌کند. 
وی با تمجید از وفاداری و ولایتمداری کارکنان انتظامی استان گیلان، خاطرنشان کرد:‌ سیل خودجوش درخواست‌های برای دفاع از حرم اهل بیت عصمت و نبوت، این ولایتمداری را به اثبات می‌رساند.
این مقام انتظامی استان مسئولیت‌پذیری را مقدمه رسیدن به رشد و کمال دانست و اضافه کرد:‌ علی رغم همه کاستی‌ها، پلیس با تمام وجود برای ارتقا سطح امنیت و افزایش رضایت مردم تلاش می‌کند.
سردار میرحیدری روحیه انقلابی را از لازمه های خدمت رسانی به مردم معرفی کرد و افزود: قرار گرفتن در هیچ جایگاهی باارزش تر از سربازی ولایت نیست.
در ادامه حجت الاسلام شمشاد، رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه برقراری نظم در جامعه به حضور پلیس اخلاق‌مدار، اسلامی و کارآمد وابسته است، اظهار کرد:‌ صلابت پلیس در برخورد با ناهنجاری‌ها، جایگاه اخلاق در جامعه را تقویت می‌کند.
وی با اشاره به اینکه تقوا و خداترسی از ویژگی‌های مهم انسان مومن است، تصریح کرد: علاوه بر تقوا،  نماز اول وقت و رعایت ظواهر اسلامی نیز نقش مهمی برای شکل‌گیری عزت پلیس در ذهن مردم دارد.
حجت الاسلام شمشاد با تاکید بر رابطه مستقیم پلیس با شهروندان، خاطرنشان کرد:‌ پاسخگو بودن، مسئولیت و وظیفه نیروی انتظامی است.
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان گیلان با بیان اینکه ارائه آمار و عملکرد صحیح، یکی از اولین قدم ها به سوی اتخاذ تصمیم های درست است، تصریح کرد:‌ صداقت آماری پلیس را به سوی رشد و تعالی می‌برد.

نظرات بسته شده است.