مرگ بر آمریکا از شعارهای انقلاب اسلامی حذف نمی‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بصیر سبزوار، آیت الله علی رحمانی دوشنبه شب در مراسم بزرگداشت شهید محسن حججی در مسجد جامع سبزوار گفت: آمریکا از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی لحظه ای دست از دسیسه و توطئه علیه انقلاب اسلامی برنداشته است و مدام علیه ملت ایران برنامه ریزی دارد.

 

وی اظهار کرد: تا زمانی که آمریکا از سیاست های خصمانه خود علیه انقلاب اسلامی و اسلام دست برندارند شعار مرگ بر آمریکا برقرار است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بابیان اینکه پیشرفت کشور در گروه وحدت بین تمام مسئولین است، تصریح کرد: مدیران اجرایی کشور به مبانی و اصول انقلاب پایبند باشند و در عمل به منافع حزبی و گروهی توجه نکنند.

وی با اشاره به اینکه درحال حاضر مهم ترین مطالبه مردم بهبود اوضاع اقتصادی خود است، تاکید کرد : مدیران باید با حفظ روحیه انقلابی گری و جهادی همت خود  را بر رفع مشکلات اقتصادی معیشتی مردم صرف کنند.

استاد حوزه علمیه قم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و شهید محسن حججی افزود: شهدای مدافع حرم جان خود را در راه خدا و برای حقانیت دین اسلام و مذهب شیعه نثار کردند.

حجت الاسلام رحمانی با اشاره به جنگ نرم دشمن گفت: ترویج امر به معروف و نهی از منکر سلاح محکمی برابر شبیخون فرهنگی دشمن است.

آیین گرامیداشت شهید محسن حججی از شهدای مدافع حرم با حضور روحانیون، نیروهای نظامی وانتظامی، مسئولان خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم در مسجد جامع سبزوار برگزار شد.

 

نظرات بسته شده است.