نامگذاری یکی از خیابان‌های روستای ده‌زیار به نام “شهید حججی”

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان، آئین نامگذاری خیابان شهید حججی در روستای ده‌زیار از توابع بخش چترود کرمان شامگاه دوشنبه با حضور آیت‌الله سعید شاه‌آبادی مدیر موسسه غدیرشناسی کشور، نوری بخشدار چترود، اعضای شورای اسلامی و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا برگزار شد.

در این مراسم آیت‌الله شاه‌آبادی با اشاره به اینکه شهید محسن حججی برای ایران اسلامی عزت آورد گفت: این شهید با اطلاع و آگاهی کامل پا در مسیری گذاشت که می‌دانست انتهایش شهادت است.

وی با اشاره به اینکه امروز ایران اسلامی پر است از هزاران حججی گفت: آنها اگر یک نفر را از ما سر بریدند اما امروز هزاران حججی در ایران اسلامی آماده سر دادن در راه اسلام ولایی و ناب هستند.

مدیر موسسه غدیرشناسی کشور با بیان اینکه آدم‌ها می‌میرند و دو کوچه آنطرف‌تر کسی متوجه نمی‌شود با اشاره به نامگذاری یک خیابان در روستای ده‌زیار افزود: این اقدام نشان از زنده بودن شهدا است و در این روستا که چند خیابان بیشتر هم ندارد یکی را به نام شهید حججی نامگذاری می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه شهادت شهید حججی خونی تازه در رگ‌های جوانان غیرتمند ایرانی به وجود آورده است خاطرنشان کرد: جوانان انقلابی ایران در راه اسلام و دفاع از حریم ولایت آماده جانفشانی هستند و جغرافیا نمی‌شناسند.

نظرات بسته شده است.