کتیرایی: شرایط ملی پوشان کیک بوکسینگ واکو ایده آل است/ قطعا در بازیهای داخل سالن و رزمی آسیا – اقیانوسیه مدال خواهیم گرفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی، بهزاد کتیرایی اظهار داشت: مرحله نخست اردو از 23 مرداد با 25 ورزشکار خانم و آقا در مجموعه انقلاب تهران شروع شد و روز پنجشنبه هفته جاری این مرحله به پایان می رسد و سپس ملی پوشان از چهارم شهریور، دور دوم تمرینات اماده سازی را از سر خواهند گرفت.

وی در ادامه گفت: ار دوی آماده سازی ملی پوشان تا 25 شهریور در چهار مرحله و طبق برنامه به شکل مستمر و منظم برگزار می شود و در نهایت 9 ورزشکار مرد ، سه ملی پوش خانم و چهار مربی (جمعا 16 نفر) به این بازیهای اعزام خواهند شد.

کتیرایی با تاکید بر اینکه شانس کسب مدال وجود دارد و ورزشکاران از انگیزه مثالزدنی برخوردار هستند، اظهار داشت: برای نخستین بار تیم واکو ایران با چنین شرایطی با حمایت محمد علیپور رییس فدراسیون انجمن های ورزشی به بازیهای یادشده اعزام می شود و بنده باور دارم که ملی پوشان ما در ترکمنستان قطعا مدال های خوش رنگ کسب خواهند کرد.

وی افزود: جا دارد از تلاش ناصر نصیری ریاست انجمن کیک بوکسینگ واکو تشکر کنم و همچنین زحمات مربیان و ملی پوشان دعوت شده را ارج نهم.

سرپرست تیم های ملی واکو مردان و زنان کشورمان در پایان گفت: نامگذاری کاروان اعزامی ایران به بازیهای داخل سالن و رزمی آسیا – اقیانوسیه به نام شهید محسن حججی را پاس می داریم و هم قسم شده ایم برای دفاع از خون سرخ این شهید والامقام و دیگر شهدای گرانقدر با قدرت تمام در رقابتهای عشق آباد حضور یابیم و بتوانیم پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را برافراشته کنیم.

نظرات بسته شده است.