دشمنان در برابر اقتدار حججی‌ها شکست خواهند خورد/ مدافعان حرم ثابت کردند شهادت سن نمی‌شناسد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، آیت‌الله سیدرحیم توکل در گفت‌و‌گو با بلاغ اظهار کرد: حضور سربازان اسلام در جبهه‌های حق علیه باطل برای دفاع از مظلوم با رعایت دستورات ولی‌فقیه کاری پسندیده است.

وی با اشاره به شهادت محسن حججی، افزود: شهید مدافع حرم محسن حججی و امثال آن با نمایش اقتدار و چهره استوار خود به مانند یک مسلمان واقعی نشان دادند که سرباز واقعی اسلام هستند و مومن حقیقی باید این‌گونه باشد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: دشمنان اسلام زبون‌تر از آن هستند که بتوانند در مقابل نیروی اراده مومنین عرض‌اندام کنند و در برابر اقتدار امثال شهید حججی یقینا شکست خواهند خورد.

توکل تصریح کرد: امثال شهید حججی و مدافعان حرم در عمل ثابت کردند که شهادت سن نمی‌شناسد و در هر سنی برای شهادت در راه خدا و اسلام بدون هیچ گونه ترس و واهمه‌ای در صحنه‌های مختلف و رزم با دشمن حضور پیدا می‌کنند.

وی با گرامیداشت یاد شهدای مدافع حرم شهرستان بابل بیان کرد: در شهرستان بابل شهدای مدافع حرم مانند شهید رجایی‌فر، شهید سیدرضا طاهر و سید حسین رئیسی با حضور در مقابل داعشیان نشان دادند که از کیلومترها دورتر از خط مبارزه با دشمنان اسلام هم افرادی حضور دارند که علاقمند به دفاع از اسلام هستند و به هر قیمتی خود را به جبهه‌های نبرد علیه دشمنان اسلام می‌رسانند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان با تاکید بر اطاعت از ولایت و رهبری، گفت: ایستادگی و حضور در مقابل دشمنان برای مبارزه وظیفه همه ما مسلمانان و مومنان جامعه اسلامی است و در مبارزه با دشمنان اسلام دستورات رهبر معظم انقلاب ارجح بر سایر سیاست‌هاست.  

نظرات بسته شده است.