شهادت شهید حججی تداعی کننده واقعه عظیم عاشورا بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اصفهان شرق؛ حجت الاسلام حسین کریمی با اشاره به اینکه باید در همه مراحل زندگی همراه با اهل بیت(ع) بود، گفت: باید در همه مسائل با تمسک به سبک زندگی اسلامی و دینی بتوان به اوج رسید و این اوج گرفتن به واسطه بندگی خدا، انسان را به عزت می رساند.

کارشناس مسائل دینی با اشاره به اینکه شهید حججی در سایه بندگی کردن خداوند، به عزت رسید، اظهار کرد: خون شهید حججی پایمال نخواهد شد و دشمنان اسلام با این حرکات فکر می کنند که می توانند دل جوانان انقلابی را خالی کرده و در دل ما ترس ایجاد کنند ولی نمی دانند که این رزمندگان غیور ایرانی، حسینی زندگی کردند و شهادتشان هم تداعی کننده واقعه عاشورا بود.

وی افزود: این گروه های تکفیری در ابتدا با اسم مبارزه با دشمنان اسلام به وجود آمدند اما الان می بینیم که با اسلام در حال مبارزه هستند و دارند به اسم اسلام تیشه بر ریشه اسلام میزنند و در حال تلاش هستند که اسلام را نابود کرده و چهره بسیار بسیار ترسناک از اسلام را به جهان نمایش میدهند.

روحانی مجسد ولی عصر گفت: مردم از وکلای خود در مجلس شورای اسلامی درخواست دارند که با وزرای پیشنهادی تعارف نکنند و هر شخصی که شاسته تر است را انتخاب کرده تا بتواند در زمینه اهداف نظام و انقلاب قدم برداشته و بتوانند مشکلات مردم را برطرف کند.

وی با بیان مشکلات دهستان شاهتور گفت: مردم گرفتاری های زیادی دارند و از مسئولان استانی و شهرستانی درخواست داریم تا تمام تلاش خود را به کار گیرند تا این مشکلات بر طرف شود و دراین چهار سال تلاش های بیشتر نسبت چهار سال گذشته انجام دهند.

نظرات بسته شده است.