شهید حججی باعث وحدت آحاد ملت شد/ مسئله حصر ۲۰ ماه بعد از شروع فتنه و برای آرامش جامعه صورت گرفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس، مراسم یادواره ۱۱۰۰ شهید دفاع مقدس و ۵ شهید مدافع حرم شهرستان فسا با سخنرانی سیدعزت الله ضرغامی برگزار شد.

عضو تشخیص مصلحت نظام در این مراسم با اشاره به این که شهرستان فسا با تقدیم ۱۱۰۰ شهید و ۵ شهید مدافع حرم همچون نگین درخشانی در پهنه ایران اسلامی خودنمایی می‌کند، گفت: شهدا ستارگان هدایت در آسمان ظلمانی بی هویتی و سرگردانی جوامع هستند و راه رستگاری را به رهروان صادق خود نشان می‌دهند.

وی همچنین با بیان اینکه مرگ باعزت عین حیات و زندگی ذلیلانه عین هلاکت و نابودی است، افزود: در فرهنگ قرآنی و کلام معصومین (علیهم السلام) مرگ و زندگی فضای متفاوتی دارند.

عضو شورای عالی فضای مجازی اظهار داشت: سالهاست که دنیا شاهد دوقطبی دنیای استکبار به سرکردگی امریکا و دنیای مقاومت به رهبری ایران اسلامی است.
وی ادامه داد: شهدای مدافع حرم برازنده ملت ایران در این رهبری جهانی و حافظ امنیت و آسایش آنان هستند.

 

رئیس اسبق سازمان صدا و سیما با یادآوری ضربه مهلکی که سران فتنه به اقتدار جهانی و آبروی ملی ایرانیان وارد کردند، تصریح کرد: آنان با شروع بیداری اسلامی، به دنبال پیاده‌سازی طرح جدیدی برای ایجاد آشوب و ناامنی بودند و مرتکب اقدامات تازه ای در این عرصه شدند.
وی تاکید کرد: تصمیم حصر در جلسه رسمی شورای عالی امنیت ملی صورت گرفت و علت اصلی آن هم جلوگیری از نا امنی و تشنج جدید و تبدیل کشور به صحنه درگیری مسلحانه همچون برخی کشورهای منطقه بود.
رئیس اسبق سازمان صدا و سیما در مراسم یادواره ای ۱۱۰۰ شهید شهرستان فسا، عنوان کرد: برخلاف تصور خیلی‌ها، مسئله حصر ۲۰ ماه بعد از شروع فتنه و یک سال بعد از خروش تاریخی ۹ دی صورت گرفت و مصاحبه های جدید رسانه ملی در آن مقطع با افرادی چون اکبر ناطق نوری و حسن روحانی ، حاکی از فروریختن آخرین پایگاه های آنان در میان مردم بود.

 

وی همچنین یادآور شد: دولت اصلاحات اعتراضات مهدی کروبی با موضوع تقلب در انتخابات ۸۴ را با بی اعتنایی و تمسخر پاسخ داد.
ضرغامی در پایان تاکید کرد: با آغاز به کار دولت دوازدهم باید مطالبات و دغدغه های اصلی مردم که مسائل اقتصادی و معیشتی است در اولویت رسانه‌ها باشد، نه مسائل حاشیه ای و نخ نمایی که هر چند وقت یکبار از دل جلسه های محفلی بیرون می آید.

وی همچنین در بخش دیگری ای مراسم و در تجلیل از پدر بزرگوار شهید محسن حججی، گفت: این شهید عزیز همچون مائده آسمانی بر سفره ایرانیان نازل شد و همانند سازی اعجاز گونه تصویر آن با حادثه کربلا، موجب وحدت بی‌نظیر آحاد ملت گردید.

 

 

مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و خبرگزاری فارس صرفا آن را بازنشر کرده است.

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

نظرات بسته شده است.